W styczniu oszczędzaj na zakupach w Carrefour!

8 stycznia 2024

Carrefour rozpoczyna nowy rok nową akcją promocyjną – „Oszczędzaj na zakupach”. W jej ramach, kupując regularnie w sklepach sieci, możesz otrzymać voucher zakupowy o wartości 50 zł. Koniecznie sprawdź, jakie są warunki promocji i kto może wziąć w niej udział.

Zakupy w Carrefourze: e-bon na zakupy już  na ciebie czeka!

E-bon o wartości 50 zł można otrzymać za trzykrotne zakupy w wybranym sklepie Carrefoura za minimum 100 zł. Aby jednak zakupy liczyły się do promocji, konieczne jest zeskanowanie przy kasie aplikacji mobilnej „Mój Carrefour”. To właśnie tam, na indywidualnym koncie klienta, pojawi się voucher, który będzie można zrealizować do 14 dni od następnego dnia po jego otrzymaniu. Co ważne, bez względu na liczbę łączonych zakupów spełniających warunki promocji, zaliczone do niej zostaną tylko jedne. Oznacza to, że chcąc zdobyć voucher, konieczne są trzy wizyty w Carrefourze w trzy różne dni. 

Oszczędzaj na zakupach w Carrefourze do końca stycznia! 

Nowa akcja Carrefoura potrwa od 8 do 31 stycznia, ale jednocześnie będzie obowiązywać wyłącznie od poniedziałku do czwartku. Więcej informacje oraz regulamin promocji znajdziesz na stronie internetowej carrefour.pl.

Okazje i promocje

Zobacz więcej