Walcz o nagrody w Jesiennej Loterii Kaufland

6 października 2022

Kaufland zaprasza do udziału w Jesiennej Loterii! Robiąc zakupy w sklepach sieci, masz wielką szansę na wygranie wielu atrakcyjnych nagród. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami akcji, które można znaleźć w najnowszej gazetce promocyjnej Kauflandu, i wejdź do gry.

Kupuj w Kauflandzie i zgarniaj nagrody w Jesiennej Loterii

Zasady Jesiennej Loterii Kaufland są następujące:

  • zrób zakupy w wybranym sklepie sieci o wartości minimum 100 zł,
  • odbierz od sprzedawcy zdrapkę i sprawdź, czy wygrałeś jedną z nagród natychmiastowych, 
  • zachowaj paragon, by zarejestrować go na stronie internetowej jesiennaloteriakaufland.pl i zawalczyć o nagrody główne. 

Dodatkowo na podanej wyżej stronie internetowej można znaleźć informacje o sposobie odebranie nagród oraz regulamin loterii. 

Jesienna Loteria Kaufland – co można wygrać? 

Wśród nagród głównych przewidzianych w Jesiennej Loterii Kaufland znajdziemy 20 voucherów o wartości 6 tys. zł na wycieczkę oraz 15 voucherów o wartości 24 tys. zł na roczne zakupy w Kauflandzie. Losowanie odbędzie się po zakończeniu akcji. Nagrody natychmiastowe, które można odebrać od razu, to 500 kart paliwowych o wartości 400 zł, 1000 voucherów o wartości 250 zł na zakupy w Kauflandzie, a także ponad 850 tys. bonów zakupowych o wartości 2 zł lub 5 zł.

Źródło: jesiennaloteriakaufland.pl

Jak odebrać nagrody?

Bez względu na to co wygraliśmy w loterii do odbioru nagrody potrzebny będzie dowód zakupu w postaci paragonu oraz nasza zdrapka. W zależności od tego co znaleźliśmy na zdrapce nagrody możemy odebrać w następujący sposób:

  • drobny gadżet – do odbioru w kasie po okazaniu zdrapki wraz z dowodem zakupu (do 19.11.2022),
  • vouchery o wartości 2 zł lub 5 zł – posiada kod kreskowy, do wykorzystania na zakupy w sklepach Kaufland do 5.10.2026,
  • voucher o wartości 250 zł lub karta paliwowa o wartości 400 zł – na stronie jesiennaloteriakaufland.pl podaj kod ze zdrapki i wypełnij formularz do 20.11.2022, nagroda zostanie przesłana pod wskazany przez ciebie adres na koniec akcji.

Jesienna Loteria Kaufland startuje 6 października i potrwa do 16 listopada.

Okazje i promocje

Zobacz więcej