Wielki test produktów Aldi. Sieć rozda aż 1000 paczek!

20 maja 2024

Ta sieć handlowa z przytupem wchodzi w drugą połowę roku. W najnowszej gazetce promocyjnej Aldi zapowiedziano wielki test produktów, w którym udział może wciąż każdy. O co dokładnie chodzi? To proste – w ramach specjalnych testów Aldi rozda aż 1000 darmowych paczek ze swoimi produktami. Koniecznie poznajcie szczegóły akcji!

Testuj z Aldi

Testy, które organizuje Aldi, to oczywiście krok w stronę poznania preferencji klientów i ich opinii na temat wybranych produktów. Bardzo szeroka grupa badawcza pozwoli zebrać wiarygodne oceny, które mogą stać się bazą dla ewentualnych zmian. Paczki przygotowane przez sieć dzielą się na trzy warianty: paczka słodka, paczka wegetariańska i paczka grillowa, dzięki czemu uda się sprawdzić wiele popularnych artykułów z asortymentu dostępnego w Aldi. 

Jak zgłosić się do wielkiego testowania w Aldi? 

Zgłoszenia do udziału w akcji są przyjmowane na stronie internetowej wielkitest.aldi.pl, gdzie można znaleźć przygotowany w tym celu formularz. Poza podaniem podstawowych danych osobowych konieczne jest także udzielenie odpowiedzi na pytanie: Dlaczego powinniśmy wybrać właśnie ciebie do roli testera produktów Aldi?Zgłoszenia są przyjmowane do 2 czerwca. 

Innym istotnym elementem akcji jest konieczność wypełnienia ankiety konsumenckiej, którą wytypowani testerzy otrzymają wraz z paczką już pod koniec czerwca. Termin odesłania ankiet upływa 7 lipca. Więcej informacji na temat wielkiego testowania można znaleźć w regulaminie akcji oraz gazetce promocyjnej Aldi

Okazje i promocje

Zobacz więcej