Wyprzedaż w Kauflandzie. Sieć czyści magazyny!

31 stycznia 2024

Na tę ofertę klienci Kauflandu czekali od dawna. Popularna sieć już 1 lutego rozpoczyna wielkie czyszczenie magazynów, przeceniając kilkaset artykułów przemysłowych ze swojej standardowej oferty. Szczegóły akcji są dostępne w najnowszej gazetce promocyjnej Kauflandu. 

Gazetka promocyjna Kauflandu: czas na czyszczenie magazynów! 

Co dokładnie Kaufland oferuje w ramach wyprzedaży i czyszczenia magazynów? Przede wszystkim sieć obniżyła ceny artykułów przemysłowych i gospodarczych, które przydadzą się w każdym domu. Katalog przecenionych pozycji jest naprawdę bogaty i obejmuje zarówno produkty marek własnych Kauflandu, jak i te od najbardziej cenionych producentów. Dodatkowo w wyprzedażowej ofercie znalazły się narzędzia marki Parkside, polecane przez gwiazdę kina i świata kulturystyki, Arnolda Schwarzeneggera!

Trwa wielka wyprzedaż w Kauflandzie

Wyprzedaż w Kauflandzie ma tylko jedną wadę – poszczególne produkty będą dostępne wyłącznie do wyczerpania zapasów, co oznacza, że ich liczba jest mocno ograniczona. Więcej informacji na temat akcji znajdziesz w gazetce promocyjnej Kauflandu i na stronie internetowej kaufland.pl.

Gazetka Lidl od 11.04 do 13.04
Lidl
1 dzień
Gazetka Biedronka od 10.04 do 17.04
Biedronka
5 dni
Gazetka Pepco od 11.04 do 24.04
Pepco
12 dni
Gazetka Dealz od 11.04 do 17.04
Dealz
5 dni

Okazje i promocje

Zobacz więcej