Wystartowała nowa edycja Paczki Powitalnej Dada!

19 stycznia 2024

Już po raz piąty Biedronka zaczyna rok wielką niespodzianką dla nowo narodzonych dzieci i ich rodziców. Popularna sieć wystartowała z nową edycją akcji Paczka powitalna Dada, w ramach której całkowicie za darmo rozdaje wyprawki zawierające produkty jej marki własnej. Podpowiadamy, jak można otrzymać swoją paczkę powitalną i co tym razem się w niej znalazło!

Odbierz paczkę dla dziecka od Biedronki i marki Dada

Paczki powitalne Dada tradycyjnie są przyznawane za pośrednictwem strony internetowej dadaclub.pl. Aby otrzymać wyprawkę, konieczna jest rejestracja w serwisie (wśród dostępnych opcji znajdziesz rejestrację przez Gmaila i Facebooka) oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego. W formularzu należy podać kluczowe informacje na temat dziecka: datę urodzenia, płeć oraz imię. 

Bezpłatne paczki od Biedronki i marki Dada mogą otrzymać wszystkie dzieci urodzone w 2024 roku. Przesyłki zostaną doręczone przez Pocztex w terminie standardowym dla tego dostawcy. 

Paczka powitalna Dada – co znajdziesz w środku? 

Paczka powitalna Dada w 2024 roku zawiera wszystkie produkty, które potrzebne są najmniejszym dzieciom. Tym samym rodzice, których pociechy otrzymają wyprawkę, wewnątrz ozdobnego pudełka znajdą pieluszki Dada Extra Care, pieluszkę Dada Pure Care, patyczki higieniczne Dada Everyday, chusteczki nawilżane Dada Extra Care oraz bio mus Dada Baby Food

Co istotne, wszystkie pieluszki marki Dada powstają w ścisłej współpracy z Instytutem Matki i Dziecka, co sprawia, że są idealnie dopasowane do potrzeb dzieci, a przede wszystkim całkowicie bezpieczne. W regularnej sprzedaży są dostępne w sklepach sieci Biedronka oraz Hebe. 

Więcej szczegółów dotyczących akcji Paczka powitalna Dada można znaleźć na stronie internetowej dadaclub.pl.

Okazje i promocje

Zobacz więcej