Hit na Black Week! Lidlomix najtańszy w historii!

19 listopada 2023

Black Week w Lidlu zaczyna się od absolutnie historycznej promocji. Popularny Lidlomix, czyli wielofunkcyjny robot kuchenny Monsiuer Cuisine Smart, już od 24 listopada będzie do kupienia za zaledwie 1799 zł! Szczegóły w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla (katalog non-food). 

Kto pierwszy, ten lepszy – Lidlomix tani jak nigdy!

Lidlomix, czyli swego rodzaju odpowiedź na Thermomix, to wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, z którym można przygotować niemal każde danie. Robot jest niezwykle intuicyjny, a przede wszystkim prowadzi krok po kroku przez nawet najtrudniejsze przepisy, pomagając tworzyć codziennie kulinarne dzieła sztuki. W skład zestawu, który w Lidlu jest dostępny w rekordowo niskiej cenie, wchodzą następujące:

  • miska o pojemności 4,5 litra z miarką i ergonomicznym uchwytem, 
  • wkład do gotowania, 
  • nasadka do gotowania na parze, 
  • pokrywa,
  • wkład z ostrzami, 
  • szpatułka ze zdejmowaną silikonową końcówką, 
  • nasadka do ubijania, 
  • pokrywa z otworem do napełniania i miarką. 

Dużą zaletą urządzenia jest czytelny, 8-calowy wyświetlacz pełniący też funkcję panelu dotykowego oraz takie funkcje, jak: dopasowywanie wielkości porcji, planner posiłków, lista zakupów, notatnik i 3 programy do wyrabiania ciasta. 

Gotuj z Lidlomiksem

Co jeszcze potrafi Lidlomix? Urządzenie posiada aż 15 funkcji podstawowych, wśród których znajdziemy: gotowanie na parze, wolne gotowanie, podgrzewanie wody, zagniatanie, ubijanie, smażenie, gotowanie jaj, ważenie, siekanie, fermentowanie, miksowanie, rozdrabnianie, sous vide, gotowanie i automatyczne czyszczenie. Z takim pakietem możliwości gotowanie to czysta przyjemność! 

Promocja na Lidlomix przygotowana z okazji Black Week potrwa od 24 do 25 listopada lub do wyczerpania zapasów i obowiązuje tylko w sklepach stacjonarnych sieci. Aby z niej skorzystać, należy wcześniej aktywować specjalny kod zniżkowy dostępny w aplikacji mobilnej Lidl Plus. Więcej informacji można znaleźć w gazetce promocyjnej Lidla i na stronie internetowej lidl.pl.

Gazetka Lidl od 04.11 do 24.12
Lidl
14 dni
Gazetka Lidl od 11.12 do 13.12
Już wkrótce
Lidl
od jutra
Gazetka Lidl od 11.12 do 17.12
Już wkrótce
Lidl
od jutra

Okazje i promocje

Zobacz więcej