Weekendowe zakupy w Biedronce z dodatkowymi rabatami!

1 lutego 2024

Tańsze zakupy w Biedronce w weekend? Otóż to! W dniach 2-3 lutego popularna sieć rozda klientom dodatkowe rabaty, dzięki którym zaoszczędzisz nawet 60 zł. Koniecznie poznaj szczegóły akcji!

Gazetka promocyjna Biedronki: kupuj i zyskuj w weekend

Promocja, przygotowana przez Biedronkę, ma bardzo proste założenia:

  1. robiąc zakupy z kartą lub aplikacją mobilną Moja Biedronka za minimum 299 zł, otrzymasz rabat wynoszący 15 zł,
  1.  robiąc zakupy z kartą lub aplikacją mobilną Moja Biedronka za minimum 799 zł, otrzymasz rabat wynoszący 45 zł.

Łączna suma zniżek to aż 60 zł! Co więcej, aby otrzymać rabat nie musisz jednorazowo wydać wskazanych kwot. Suma twoich zakupów, dokonanych w dniach 2-3 lutego, będzie się sumować, więc rabat możesz zdobyć, odwiedzając sklep kilka razy. Pamiętaj tylko, że minimalna wartość paragonu do wykorzystania naliczonego rabaty wynosi 16 zł. 

Kto może otrzymać rabat w Biedronce?

Co jeszcze musisz wiedzieć o nowej akcji Biedronki? Niestety, nie każdy będzie mógł z niej skorzystać. Klienci, którzy wzięli udział w akcji „Specjalna środa w Biedronce” i odebrali voucher zakupowy o wartości 30 zł, są wykluczeni z najnowszej promocji. Niemniej grono potencjalnych „rabatowiczów” i tak jest bardzo dużo – jeśli w nim jesteś, wykorzystaj tę szansę!

Więcej na temat nowej akcji znajdziesz w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki i na stronie internetowej biedronka.pl.

Okazje i promocje

Zobacz więcej