Zabawki i Książki o 50% taniej w Biedronce

4 grudnia 2023

Niech te święta będą wyjątkowe dla twojego dziecka! Odwiedź Biedronkę już teraz i skorzystaj z niepowtarzalnej promocji na zabawki i książki, która właśnie wystartowała. Wszystkie szczegóły odkryjesz w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki!

Gazetka promocyjna Biedronki: zaoszczędź na prezentach!

Wielka świąteczna promocja w Biedronce to idealne rozwiązanie dla wszystkich rodziców i opiekunów poszukujących gwiazdkowych prezentów. Jeśli jesteś użytkownikiem aplikacji mobilnej lub posiadaczem karty lojalnościowej Moja Biedronka, to ta oferta pewnością cię zainteresuje. Tylko w Biedronce, kupując dwie dowolne zabawki lub książki, zapłacisz mniej o połowę za tańszą pozycję. Co więcej, wszystkie produkty możesz dowolnie mieszać, co z pewnością ułatwi zakupy.  

Pamiętaj jednak, że promocja ma dwa ograniczenia. Po pierwsze, z akcji wyłączone są klocki Lego oraz artykuły z kolekcji Gang Mocniaków. Po drugie, dzienny limit to 6 artykułów na jedną kartę/aplikację Moja Biedronka. 

Radosne święta tylko z Biedronką!

Nowa promocja Biedronki obowiązuje od 4 do 6 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Warto również pamiętać, że asortyment, dostępny w ramach akcji, może się różnić w zależności od sklepu.

Okazje i promocje

Zobacz więcej