Black Week w Lidlu. Rusza wielka wyprzedaż!

20 listopada 2021

W najbliższym tygodniu warto ruszyć na zakupy do Lidla. Od 22 w sklepach popularnej sieci trwa Black Week, czyli tydzień wielkich wyprzedaży!

Black Week w Lidlu – kupuj w sklepach stacjonarnych i w Internecie!

Z oferty przygotowanej na Black Week można skorzystać, robiąc zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych Lidla, jak i w sklepie internetowym sieci na lidl.pl. Przy czym warto pamiętać, że sklepie online przez cały każdego dnia przecenione są inne kategorie produktów. Cała wyprzedaż obejmuje produkty spożywcze oraz pozycje z katalogu non-food, a na klientów czekają rabaty sięgające nawet 80%. Więcej szczegółów dotyczących wyprzedaży oraz pełną listę przecenionych pozycji znajdziemy w gazetce promocyjnej Lidla

Promocje na Black Week w gazetce promocyjnej Lidla – co warto kupić?

Wielka wyprzedaż Lidla to doskonała okazja, by w obniżonych cenach kupić na przykład markową elektronikę. W ofercie sieci znalazły się bowiem produkty marki Philips: suszarka do włosów (70 zł, przeceniona o 20 zł), golarka do tkanin (35 zł, przeceniona o 10 zł), trymer do nosa i uszu (40 zł, przeceniony o 15 zł) i maszynka do strzyżenia (55 zł, przeceniony o 15 zł). Wszystkie pozycje można dostać w sklepie online Lidla, dzięki czemu są dostępne bez wychodzenia z domu z wygodną dostawą pod same drzwi. 

Gratką dla klientów Lidla będzie też maszyna do szycia Singer (349 zł, taniej, przeceniona o 80 zł), a także sprzęt domowy i narzędzia marki Parkside: odkurzacz do pracy na sucho i na mokro (179 zł, przeceniony o 27%), myjka ciśnieniowa (129 zł, przeceniona o 50 zł) czy szlifierka taśmowa (119 zł, przeceniona o 50 zł). 

W sklepach stacjonarnych Lidla na wyprzedaży można kupić między innymi tekstylia Esmara i Livergy oraz artykuły kuchenne Ernesto i SilverCrest. Kupując dwa produkty tych marek, tańszy z nich dostaniemy taniej o 50%, przy czym promocja na tekstylia obowiązuje 22 i 23 listopada, a na artykuły kuchenne – 24 i 25 listopada. 

Black Week w Lidlu potrwa do 28 listopada lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. 

Okazje i promocje

Zobacz więcej