Chcesz wpaść do Aldi? Masz ku temu aż 1001 powodów!

10 lutego 2021

Sieć Aldi wystartowała z kampanią marketingową, której głównym założeniem jest przedstawienie 1001 powodów, dla których warto robić zakupy w jej sklepach. Nową akcję prowadzi wspólnie z Klubem Komediowym, który niedawno zasłynął brawurową parodią bożonarodzeniowej reklamy Apartu. 

Wpadnij do Aldi razem z Klubem Komediowym

Założenie kampanii pt. „1001 powodów, by wpaść do Aldi” jest bardzo proste. Sieć przedstawia każdy z powodów, a Kinga Kosik i Mateusz Lewandowski z Klubu Komediowego sprawdzają, czy deklaracje są prawdziwe. Zmagania popularnych improwizatorów z challengem można śledzić na kanale YouTube niemieckiej sieci sklepów, gdzie pojawiają się specjalne materiały wideo. Klienci również są zaproszeni do zabawy – wystarczy, że wybiorą się na zakupy do jednego ze sklepów Aldi, by osobiście zweryfikować przedstawione powody.

Oczywiście kampania ma mocno humorystyczny charakter. Wśród powodów, dla których warto odwiedzić Aldi, znajdziemy m.in.:

  • dostępne w sklepach sieci mleko, które się nie rozlało;
  • donuty, dla tych, którzy lubią dziurki w całym;
  • niezatrudnianie buraków do obsługi klientów;
  • alejki szersze niż w Paryżu. 

Brzmi śmiesznie? Oczywiście, że tak, a sieć zapewnia, że to dopiero początek! W kolejnych odsłonach akcji będzie jeszcze więcej wyjątkowych gości i hasełek, przy których uśmiejemy się do rozpuku. 

1001 powodów, by wpaść do Aldi to jednak nie tylko gagi i zabawne teksty

Sieć wyraźnie podkreśla także bogactwo swojej oferty, promując marki własne oraz poszczególne grupy produktów: nabiał, słodycze, owoce i warzywa czy pieczywo. Więcej szczegółów na temat asortymentu można znaleźć w najnowszej gazetce promocyjnej Aldi oraz na stronie internetowej aldi.pl. Nowa akcja, nie licząc kanału na YouTube i reklam w innych serwisach społecznościowych, od 8 lutego będzie prowadzona także poprzez tradycyjne kanały komunikacji, w tym spoty radiowe i billboardy.

Okazje i promocje

Zobacz więcej