Markowa oferta Kauflandu – odzież Puma, Lee Cooper i Champion w promocyjnych cenach

30 czerwca 2022

Lubicie markową odzież, w której czujecie się jednocześnie modnie i wygodnie? W takim razie w najbliższym czasie koniecznie wybierzcie się na zakupy do Kauflandu, który właśnie dodał do swojej oferty tekstylia marek Puma, Lee Cooper i Champion. Ceny? Oczywiście wyjątkowo niskie!

Gazetka promocyjna Kauflandu: ubrania marek Puma, Lee Cooper i Champion

Puma, Champion i Lee Cooper to marki, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Na całym świecie cieszą się wielką popularnością i nieustannym wzięciem. Nic zresztą dziwnego, skoro cechuje je bardzo dobra jakość oraz unikatowe wzornictwo, trafiające w niemal wszystkie gusta. 

Odzieżowa oferta, z którą można zapoznać się w najnowszej gazetce promocyjnej Kauflandu, bez wątpienia prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Znajdziemy w niej między innymi bluzy męskie Puma (M-XXl, różne kolory, cena: 89, 99 zł), buty męskie Puma (42-46, różne kolory, cena: 89,99 zł), skarpetki i stopki Puma (35-46, różne kolory, cena: 24,99 zł/3-pak), spodnie dresowe męskie Puma (M-XXL, różne kolory, cena: 89,99 zł), t-shirt Lee Cooper (M-XXL, różne kolory, cena: 24,99 zł) i bokserki Lee Cooper (M-XXL, różne kolory, cena: 16,99 zł) oraz czapki z daszkiem marki Champion (różne kolory, cena: 39,99 zł).

Wszystkie pozycje w sprzedaży pojawią się już 30 czerwca, a oferta będzie ważna do wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje są dostępne w gazetce promocyjnej Kauflandu. 

Okazje i promocje

Zobacz więcej