Rozrabiaki Literaki ponownie w Kauflandzie

8 września 2023

Kaufland wystartował z drugą edycją akcji edukacyjnej Rozrabiaki Literaki. Jej głównym założeniem jest krzewienie u dzieci proekologicznej wiedzy i zdrowych nawyków żywieniowych poprzez zabawę w formie kolekcjonowania naklejek z tytułowymi Rozrabiakami Literakami w specjalnej książeczce. Koniecznie poznajcie założenia akcji i zasady zdobywania naklejek. 

Kaufland promuje ekologię i zdrowe odżywianie wśród dzieci 

Głównymi bohaterami akcji Kauflandu są Rozrabiaki Literaki. Każdy z nich przedstawia jedną literę alfabetu, od której zaczyna się jego imię. Literaki uczą między innymi prawidłowej segregacji śmieci, znaczenia lokalności w produkcji żywności, znaczenia ochrony zagrożonych roślin i gatunków czy zdrowego odżywiania. Warstwa edukacyjna akcji jest realizowana poprzez zabawę. W książeczce o Literkach dzieci mogą zbierać naklejki z ich wizerunkami, a dzięki specjalnym sekcjom z grami i łamigłówkami – przyswajać nową, bardzo ważną wiedzę. 

Jak zdobyć Rozrabiaki Literaki w Kauflandzie? 

Naklejki biorące udział w akcji można otrzymać w zamian za zakupy w Kauflandzie. Każde 30 zł wydane w sklepach sieci to jedna, losowo wybrana naklejka. Książeczkę do wklejania znaczków można z kolei kupić za 3,99 zł lub za 1 gr przy zakupach o wartości minimum 100 zł. 

Akcja Rozrabiaki Literaki w Kauflandzie potrwa do 11 października lub do wyczerpania zapasów naklejek. Więcej informacji można znaleźć w gazetkach promocyjnych Kauflandu lub na stronie internetowej kaufland.pl.

Okazje i promocje

Zobacz więcej