Zbieraj naklejki i odbieraj maskotki w Carrefourze

22 maja 2024

W Carrefourze wystartowała promocja naklejkowa 4kidsiaki przytulaki, która z pewnością ucieszy wszystkie dzieci. W sklepach sieci czekają już maskotki z bohaterami z uwielbianych przez nie bajek, które można kupić taniej aż o 50%! Koniecznie poznajcie szczegóły!

4kidsiaki przytulaki za zakupy

Z zasadami akcji można zapoznać się w najnowszej gazetce promocyjnej Carrefoura, z której dowiadujemy się, że za zebranie 5 naklejek otrzymamy 50% rabatu na zakup wybranej maskotki. Jeden znaczek zostanie przyznany za każde 20 zł wydane w sklepach sieci. Naklejki w tradycyjnej formie można zbierać na specjalnej ulotce, Jednocześnie klientom udostępniono zbieranie ich w formie online w aplikacji mobilnej Mój Carrefour. 

Źródło: carrefour.pl

Psi Patrol i nie tylko w Carrefourze

Wśród 4kidsiaków przytulaków, które są dostępne w sklepach, znajdziemy postaci z takich bajek, jak Psi Patrol, Wojownicze Żółwie Ninja oraz Biedronka i Czarny Kot. Uczestnicy mają do wyboru maskotki-kule (cena regularna: 49,99 zł), maskotki-poduszki (cena regularna: 119,99 zł), oraz tradycyjne przytulanki (wysokość: 24 cm, cena regularna: 79,99 zł). Akcja potrwa od 20 maja do 21 września, a szczegółowe informacje znajdziecie gazetce promocyjnej Carrefoura. Regulamin akcji dostępny jest na stronie carrefour.pl.

Okazje i promocje

Zobacz więcej