Akcesoria narciarskie i kurtki HiMountain z dodatkowym rabatem w Biedronce

13 stycznia 2022

Biedronka przygotowała wyjątkową ofertę dla wszystkich miłośników szusowania na nartach. W ofercie sieci właśnie pojawiły się kurtki i akcesoria narciarskie renomowanej polskiej firmy HiMountain. Co więcej, wszystkie kurtki można nabyć z dodatkowym rabatem, który wynosi aż 15%.

Kup kurtkę HiMountain w Biedronce i odbierz rabat

Ze specjalną narciarską ofertą można zapoznać się w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki.  Do sprzedaży trafiły następujące pozycje cieszącej się wielką popularnością firmy HiMountain: 

  • kurtka narciarska męska (rozmiary M-XL) – 179 zł,
  • kurtka narciarska damska (rozmiary M-XL) – 179 zł,
  • rękawiczki damskie i męskie z funkcją Touch Screen19,99 zł,
  • komin polarowy19,99 zł,
  • czapki damska i męska19,99 zł, 
  • kominiarka bezszwowa (rozmiary S/M oraz L/XL) – 19,99 zł.
Źródło: bierdronka.pl

Dodatkowo, kupując w Biedronce dwie kurtki HiMountain, dostaniemy rabat wynoszący aż 15% ceny obu produktów. W tej samej ofercie będzie można kupić także kaski narciarskie marki Seven for 7. Dostępne będą w 4 kolorach w cenie w cenie 89,90 zł (rozmiary S-L). Warto jednak pamiętać, że kurtki i akcesoria narciarskie HiMountain są dostępne jedynie w wybranych sklepach Biedronki, dlatego przed zakupami należy sprawdzić, czy w danej placówce na pewno dostaniemy poszukiwane produkty. Wykaz sklepów jest dostępny na stronie internetowej biedronka.pl, a oferta obowiązuje od 13 stycznia do wyczerpania zapasów.

Gazetka Netto od 31.01 do 05.02
Już wkrótce
Netto
za 3 dni
Gazetka Intermarche od 01.02 do 07.02
Już wkrótce
Intermarche
za 4 dni
Gazetka Aldi od 31.01 do 05.02
Już wkrótce
Aldi
za 3 dni

Okazje i promocje

Zobacz więcej