Artykuły marki Vileda wracają do oferty Netto

1 grudnia 2021

Netto przygotowało wspaniałą gratkę dla wszystkich miłośników marki Vileda. Jej produkty już niedługo pojawią się w ofercie sieci, dlatego bez wątpienia warto sięgnąć po gazetkę promocyjną Netto i odpowiednio przygotować się na zakupy!

Vileda w Netto – najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach

We wspomnianej gazetce promocyjnej Netto możemy zapoznać się z pełną ofertą duńskiej sieci i marki Vileda. Do sprzedaży trafią takie produkty, jak mop obrotowy Turbo (99 zł), mop Spray-Box ze spryskiwaczem (89 zł), mop parowy o mocy 1550 W (239 zł), mop dezynfekujący (90 zł), ściągaczka do szyb (139 zł), szufelka ze zmiotką (17 zł) i suszarka na pranie Surprise o maksymalnej długości wynoszącej 187 cm (129 zł). Oferta wystartuje 2 grudnia i potrwa do wyczerpania zapasów.

Najwyższa jakość od marki Vileda

W Polsce marka Vileda od wielu lat cieszy się bardzo dużym uznaniem. Produkty, które oferuje, uchodzą za niezawodne i niezwykle komfortowe w codziennym użytkowniku. Zapewniają nie tylko największą precyzję, ale także oszczędność czasu, dzięki czemu ich użytkownicy mają więcej przestrzeni na własne przyjemności. Jeśli zatem zastanawiacie się, czy warto postawić na artykuły domowe Vileda dostępne w Netto, odpowiedź może być tylko jedna: warto!

Okazje i promocje

Zobacz więcej