Auchan rozdaje nagrody w okazji 25. urodzin. BMW X2 w puli nagród!

6 maja 2021

Loteria z okazji 25 urodzin obecności w Polsce – to nowa akcja sieci Auchan, w której można zdobyć bardzo atrakcyjne nagrody. I co najlepsze, w tym celu nie trzeba nawet wychodzić z domu!

Loteria Auchan – wygraj darmowe bony na zakupy

Sklepowe loterie z reguły są połączone z koniecznością zrobienia zakupów w placówce organizatora. Auchan proponuje coś zupełnie innego i rozdaje nagrody niemal za nic. Loteria urodzinowa sieci pozwala bowiem zdobyć bon zakupowy o wartości 50 lub 100 zł (do wyboru) bez dowodu zakupu (czyli bez paragonu albo faktury VAT). 

Jak można wygrać jeden z promocyjnych bonów? Wystarczy przejść na stronę loteria.auchan.pl, zaznaczyć nagrodę, o którą chce się powalczyć (bon na 50 lub na 100 zł), w formularzu konkursowym podać numer telefonu oraz adres e-mail i gotowe. Sieć przygotowała aż 10 tysięcy takich bonów (po 5 tysięcy jednych i drugich), więc szansa na sukces jest naprawdę duża. 

Wygraj samochód w urodzinowej loterii Auchan

Gra bez dowodu zakupu to jednak tylko namiastka tego, co oferuje druga odsłona loterii. Udział w niej można wziąć wyłącznie z dowodem zakupu ze sklepów stacjonarnych Auchan (Auchan, Auchan Supermarket, Moje Auchan, Easy Auchan) lub online (auchandirect.pl albo zakupy.auchan.pl). W przypadku sklepów stacjonarnych wartość zakupów musi wynieść minimum 50 zł, a w przypadku sklepów online – minimum 100 zł. 

Co dalej? Na stronie loteria.auchan.pl wypełniamy formularz zgłoszeniowy, podajemy adres sklepu, w którym byliśmy na zakupach, numer transakcji, wydaną kwotę, datę wystawienia paragonu/faktury VAT oraz podstawowe dane osobowe. Po wpisaniu wszystkich informacji wkraczamy do gry o nagrody! W puli czekają:

  • samochód osobowy marki BMW X2 Drive18i
  • 25 x telewizor Samsung LED SMART 4K,
  • 25 x Xbox Series S 512 GB,
  • 25 x soundbar Samsung HW-Q60,
  • 25 x robot sprzątający Tefal Explorer
  • 25 x fotel podwieszany

Z pełnym regulaminem loterii, która trwa do 22 maja, można zapoznać się na stronie loteria.auchan.pl.

Okazje i promocje

Zobacz więcej