Biedronka i Glovo wystartowały z usługą BIEK

15 października 2021

Biedronka i Glovo 15 października zainaugurowały wspólne przedsięwzięcie, którym są dark store’y w sześciu największych polskich miastach. Usługa nosi nazwę BIEK, a w specjalnych magazynach dostępnych jest aż 1,2 tys. produktów. 

Rób zakupy w dark store’ach Biedronki

Dark store’y, to format, który dopiero raczkuje na polskim rynku, ale bez wątpienia ma szansę szybko zdobyć dużą popularność. Zakupy w tzw. ciemnych sklepach robi się wyłącznie online, klient nie może do nich wejść, a dostawa jest realizowana z mini centrów dystrybucyjnych. Jej czas z założenia ma być maksymalnie krótki – realizacja zamówienia trwa maksymalnie kilkanaście minut. BIEK będzie oferował swoim klientom ekspresową dostawę w tylko 15 minut!

BIEK, czyli wspólna usługa Biedronki i Glovo, na razie jest dostępna w sześciu miastach: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi i Poznaniu. Zamówienia w dark store’ach składa się z poziomu aplikacji mobilnej Glovo, ale trzeba pamiętać, że opcja jest dostępna wyłącznie w promieniu dwóch kilometrów od lokalizacji „ciemnosklepowego” magazynu. 

Biedronka rezygnuje z tradycyjnych zakupów online?

Klienci Biedronki, którzy polubili zakupy w tradycyjnym sklepie internetowym sieci, również dostępnym w aplikacji Glovo, mogą spać spokojnie. Wprowadzenie usługi BIEK nie oznacza rezygnacji z wcześniej uruchomionego formatu, który od ponad roku jest dostępny w większości dużych miast. Warto jednak pamiętać, że BIEK to ciekawa, a przede wszystkim dużo szybsza alternatywa dla codziennych zakupów. 

Okazje i promocje

Zobacz więcej