Do szkoły z teczkami i zeszytami od Friza i Ekipy

28 lipca 2021

Po ogromnym sukcesie lodów Ekipy, które produkuje firma Koral, Friz i jego YouTube’owi kompani otwierają nowy biznes. Tym razem będą to artykuły szkolne, które powstaną we współpracy z marką Herlitz. Szacuje się, że Ekipa zarobi na tym aż dwa miliony złotych. 

Artykuły szkolne zaprojektowane przez Ekipę wkrótce w sklepach

Już wkrótce do sprzedaży trafią zeszyty i teczki w dwóch liniach kreatywnych. Łącznie da to aż dwanaście projektów graficznych (po sześć na każdą linię) zaprojektowanych przez Friza i pozostałych członków Ekipy. Na ten moment nie wiadomo, w których sklepach będzie można kupić artykuły szkolne Ekipy. Jednak domniemywać można, że jednymi z punktów będą sklepy Empik, w których to firma Herlitz prowadzi dystrybucję swoich artykułów. Warto śledzić także sklep Ekipy, bo i tam z pewnością pojawią się limitowane artykuły.

Zeszyty ekipy – kiedy w sprzedaży?

Ekipowe artykuły mają pojawić się w sprzedaży w sierpniu i wrześniu bieżącego roku, brakuje jednak informacji, jaka będzie ich cena. Łącznie do sklepów ma trafić nawet 7 milionów zeszytów (format A4 i A5) oraz teczek rysunkowych (format A4). Cała kolekcja będzie mieć status limitowanej.

Artykuły szkolne to trzecia branża- po lodach i muzyce (wydana pod koniec czerwca płyta “Sezon 3” zdobyła status platynowej) – w której Ekipa monetyzuje swoją ogromną popularność. Na razie nie wiadomo, czy planuje wchodzić w kolejne, ale na pewno nie można tego wykluczyć. Friz, czyli twórca kolektywu, niedawno deklarował, że Ekipa dostała około tysiąc propozycji współpracy od różnych marek

Okazje i promocje

Zobacz więcej