Galanteria skórzana marki Puccini w Biedronce!

4 grudnia 2022

Na tę informację czekali wszyscy fani polskiej marki Puccini! Torebki i galanteria skórzana tego cenionego producenta ponownie pojawiły się w ofercie Biedronki. Koniecznie sprawdźcie, jakie produkty są dostępne w sklepach popularnej sieci i… ruszajcie na zakupy!

Gazetka promocyjna Biedronki: galanteria skórzana Puccini

Oferta przygotowana przez Puccini i Biedronkę prezentuje się po prostu obłędnie. Już od 5 grudnia w sklepach sieci kupimy damskie torebki małe ze skóry ekologicznej (5 modeli, cena: 99 zł), damskie torebki duże ze skóry ekologicznej (5 modeli, cena: 139 zł), portfele damskie i męskie ze skóry naturalnej (5 modeli, cena: 99 zł) oraz paski skórzane ze skóry naturalnej (3 modele damskie i 2 modele męskie, cena: 69 zł). Warto się jednak pospieszyć, bo wszystkie pozycje będą dostępne tylko do 18 grudnia lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. Wszystkie szczegóły dotyczące oferty znajdziecie w gazetce promocyjnej Biedronki (katalog non-food). 

Źródło: biedronka.pl

Dlaczego Puccini? 

Dlaczego warto postawić na produkty Puccini? Marka, która ma ponad 25- letnią historię, od dawna uchodzi za czołowego producenta galanterii skórzanej w Europie. Jej produkty wyróżnia najwyższa jakość wykonania, unikalne wzornictwo oraz niepowtarzalny styl. Wszystkie produkty Puccini powstają ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu mogą nam służyć przez wiele lat, a ich jakość doceniają klienci nie tylko w Polsce, ale także w Anglii, Niemczech, Szwajcarii, Czechach czy Ukrainie.

Okazje i promocje

Zobacz więcej