Galanteria skórzana Puccini w ofercie Biedronki

9 listopada 2021

Biedronka kolejny raz przygotowała wielką niespodziankę dla fanów skórzanych produktów renomowanej firmy Puccini. Już 12 listopada w ofercie sieci ponownie pojawią się torebki, plecaki i portfele z logo polskiego producenta!

Puccini – tak wygląda elegancja

Firma Puccini powstała w 1996 roku i od tego czasu przeszła długą drogę od małego, lokalnego producenta do imponującego przedsiębiorstwa. Wielkie zmiany w żaden sposób nie naruszyły jednak DNA firmy, w które wpisana jest otwartość na świat i inspiracje czerpana z podróży. Produkty Puccini powstają z połączenia szacunku do tradycji i uwielbienia dla najnowszych trendów, a ich głównym wyróżnikiem jest eleganckie wzornictwo. Dzięki temu są idealne dla każdego, bez względu na gusta i preferencje. 

Puccini w Biedronce – jaka cena? 

Z najnowszej gazetki promocyjnej Biedronki możemy dowiedzieć się, że do sklepów sieci trafią produkty Puccini z trzech kategorii w następujących cenach: 

  • portfele damskie – 69,90 zł,
  • torebki damskie małe – 99 zł,
  • torebki damskie duże i plecak – 129 zł. 
Torebka listonoszka 99 zł
Torebka shopper lub plecak 129 zł
Portfel damski 69,90 zł

W każdej kategorii znajdzie się kilka pozycji w różnych wzorach i kolorach. Jedynym wyjątkiem jest plecak, który będzie dostępny w jednej wersji. Oferta Biedronki i Puccini obowiązuje od 12 listopada do wyczerpania zapasów. 

Gazetka Carrefour od 07.12 do 24.12
Już wkrótce
Carrefour
pojutrze
Gazetka Netto od 06.12 do 12.12
Już wkrótce
Netto
od jutra
Gazetka Aldi od 06.12 do 12.12
Już wkrótce
Aldi
od jutra

Okazje i promocje

Zobacz więcej