Gang Swojaków przybył do Biedronki!

26 sierpnia 2021

Biedronka już tradycyjnie kończy wakacje kolejną maskotkową akcją, które w ostatnich latach biją rekordy popularności. Tym razem w sklepach sieci znajdziemy członków Gangu Swojaków, a cała inicjatywa służy m.in. pomocy Polskiemu Towarzystwu Ochrony Przyrody „Salamandra”. 

Magiczny Swojak czy Zagrożony Swojak? Ty wybierasz!

Społeczny wymiar akcji maskotkowej Biedronki to nie nowość. Zeszłoroczna edycja, czyli Gang Fajniaków, zwracała uwagę na kwestie związane z ekologią oraz dbaniem o środowisko naturalne. W tym roku sieć koncentruje się ochronie zagrożonych gatunków zwierząt, czym od prawie 30 lat zajmuje się PTOP „Salamandra”. 

Tym samym maskotki dostępne w ramach akcji Gang Swojaków zostały podzielone na dwie grupy. Do pierwszej możemy zaliczyć zabawki w klasycznym, biedronkowym wzorze, które są podobne do tych, dostępnych w ramach wcześniejszych edycji to tzw. Magiczne Swojaki:

  • Bociana Bolka,
  • Sikorkę Sonię,
  • Żółwia Zenka, 
  • Wiewiórkę Wiolę, 
  • Raczka Romka, 
  • Meduzę Milenę. 

Aby otrzymać za darmo jedną z ww. maskotek, należy zebrać 80 naklejek. Zebranie 50 znaczków pozwala odebrać nagrodę za dopłatą w wysokości 24,99 zł. Z kolei cena regularna maskotki z grupy Magiczne Słodziaki wynosi 49,99 zł

Drugą grupę nagród tworzą Zagrożone Słodziaki, czyli maskotki przedstawiające gatunki zwierząt zagrożone wymarciem: morświna, sowę, jeża, żubra, wilka i rysia. Zagrożone Swojaki można odebrać za darmo po zebraniu 60 naklejek, za dopłatą w wysokości 19,99 zł po zebraniu 40 naklejek lub kupić w sprzedaży regularnej za 39,99 zł. Dodatkowo na klientów czeka także niespodzianka w postaci książki pt. „Gang Swojaków. O tym, że pomoc ma moc”. By otrzymać ją za darmo, należy zebrać 20 naklejek. Znaczki należy zbierać na specjalnej, papierowej ulotce, którą znajdziemy we wszystkich sklepach Biedronka.

Kupuj z głową i zbieraj Słodziaki!

Oczywiście darmowego Swojaki można zdobyć tylko w jeden sposób – robiąc regularne zakupy w Biedronce. Każde 50 zł wydane w sklepach sieci to gwarancja otrzymania 1 znaczka. Kolejne dostaniemy po spełnieniu poniższych warunków podczas robienia zakupów:

  • 1 naklejka – jeśli przy kasie odbijemy kartę Moja Biedronka, 
  • 1 naklejka – jeśli kupimy uprawiany w Polsce owoc lub warzywo, 
  • 1 naklejka – jeśli kupimy co najmniej jeden produkt oznaczony logo inicjatywy „Kupuj co polskie”
  • 2 naklejki – jeśli kupimy produkty z oferty specjalnej (dostępna w aktualnej gazetce promocyjnej Biedronki i aktualizowana co tydzień) za minimum 10 zł.

Warto jednak pamiętać, że gratisowe naklejki przysługują tylko wtedy, jeśli wartość całego koszyka wynosi co najmniej 50 zł. Naklejki można zbierać do 20 listopada, z kolei odbiór maskotek trwa do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów. 

29 sierpnia gang Swojaków czeka na ciebie w Biedronce

Na koniec informacja zachęcają do odwiedzenia sklepów Biedronki w najbliższą niedzielę, 29 sierpnia. Największa w Polsce sieć handlowa zapowiedziała na ten dzień akcję specjalną, w trakcie której zdobycie swojego pierwszego Swojaka będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Brzmi zachęcająco, prawda?

Pełny regulamin akcji Gangu Swojaków jest dostępny na stronie internetowej gangswojakow.pl. Szczegółów dotyczących specjalnej oferty produktowej uprawniającej do otrzymania dodatkowej naklejki należy szukać w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki

Okazje i promocje

Zobacz więcej