Kolekcja Disney Baby w Lidlu

22 stycznia 2024

Lidl przygotował wielką niespodziankę dla maluchów i ich rodziców. W sklepach sieci już wkrótce pojawi się linia ubranek z kolekcji Disney Baby. Jakie pozycje się w niej znalazły i kiedy oficjalnie trafią do sprzedaży? Szczegółów szukajcie w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla!

Gazetka promocyjna Lidla: kolekcja Disney Baby

Nową linię ubranek dziecięcych z kolekcji Disney Baby tworzą cztery wyjątkowe pozycje. Każdą z nich zdobią wizerunki bohaterów najpopularniejszych bajek Disneya: Bambi, Króla Lwa, Kubusia Puchatka czy Myszki Miki. Co istotne, ubranka będą dostępne w regularnej sprzedaży zarówno w sklepie online sieci (lidl.pl), jak i w placówkach stacjonarnych w całej Polsce. 

Bajkowe ubranka dla najmłodszych w Lidlu

W bajkowej ofercie Disneya, która będzie dostępna w Lidlu, znalazły się takie pozycje, jak skarpetki niemowlęce  (rozmiary: 11-22, 6 wzorów, cena: 10 zł/3-pak), dres niemowlęcy (rozmiary: 62-92, 4 wzory, cena: 35 zł), pajacyk niemowlęcy z biobawełny (rozmiary: 62-92, 4 wzory, cena: 20 zł) oraz body niemowlęce z biobawełny (rozmiary: 62-92, 6 wzorów, cena: 9,45 zł). Wszystkie pozycje będę do kupienia od 25 stycznia aż do wyczerpania stanów magazynowych. 

Więcej informacji na temat oferty oraz wizualizacje produktów znajdziecie w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla oraz na stronie internetowej lidl.pl.

Okazje i promocje

Zobacz więcej