Lidl startuje z ofertą dla rowerzystów!

4 kwietnia 2024

Lidl przygotował absolutnie hitową ofertę dla miłośników jazdy na rowerze. Co dokładnie można w niej znaleźć? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej oraz w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla (katalog non-food). 

Gazetka promocyjna Lidla: czas na rower!

Rowerową ofertę Lidla tworzą przede wszystkim akcesoria marki własnej sieci, Crivit. Coś dla siebie znajdą w niej rowerzyści, bez względu na to, z jaką aktywnością uprawiają tę dyscyplinę sportu. Tym samym oferta jest skierowana zarówno dla amatorów, którzy na rowerze jeżdżą w rodzinnym gronie, jak i wyczynowców połykających kolejne kilometry w zawrotnym tempie!

Rower z Lidlem i marką Crivit

Rowerzyści, którzy zdecydują się skorzystać z oferty Lidla, w sklepach sieci znajdą torbę rowerową z uchwytem na smartfona (14,99 zł), torbę rowerową pod siodełko z zestawem wielofunkcyjnych narzędzi (34,99 zł), torbę na bagażnik (59,90 zł), etui na telefon (24,99 zł) i minipompkę (34,99 zł). Ponadto na sklepowe półki trafiły takie pozycje, jak siodełko rowerowe (39,99 zł), pokrowiec na siodełko (19,99 zł), okulary sportowe z wymiennymi szkłami i etui (24,99 zł) i zestawy rowerowy dla dzieci z bohaterami Disneya: kosz + dzwonek (29,99 zł). 

Dodatkiem do oferty są pozycje skierowane do tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas, choć niekoniecznie wybierają w tym celu rower. W sklepach Lidla możemy kupić rolki dziecięcemłodzieżowe z łożyskami kulkowymi (79,90 zł) oraz hulajnogi z łożyskami kulkowymi (99 zł)!

Źródło: lidl.pl

Oferta Lidla i marki Cirtvit startuje 4 kwietnia i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje na jej temat wraz z wizualizacjami produktów można znaleźć w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla!

Okazje i promocje

Zobacz więcej