Lody Lukasa Podolskiego wchodzą do Lidla

11 lipca 2021

Już od poniedziałku (12.07.21 r.) każdy może zafundować sobie lodową ucztę z Lukasem Podolskim. W ofercie Lidla pojawiły się lody marki Ice Cream United należącej do mistrza świata z 2014 r., który niedawno podpisał kontrakt z Górnikiem Zabrze i w najbliższym sezonie zagra w PKO Bank Polski Ekstraklasie. 

Ice Cream United – lody Lukasa Podolskiego w gazetce promocyjnej Lidla

Lody Lukasa Podolskiego reklamowane w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla to absolutna nowość na naszym rynku. Lodowy biznes “Poldiego” wystartował w 2017 r. w Kolonii, gdzie znakomity piłkarz otworzył swoją pierwszą lodziarnię. Następnie lody, które błyskawicznie zdobyły uznanie konsumentów, pojawiły się m.in. na stadionie FC Koeln. Teraz zadebiutują w Polsce, i to od razu aż w pięciu smakach: czekoladowym, słony karmel, miętowo-cytrynowym, vanilla cookies i masło orzechowe. Cena opakowania (500 g) wynosi 14,99 zł. 

Spróbuj lodów Lukasa Podolskiego!

Sukces lodów Ice Cream United tkwi w wyjątkowej, tradycyjnej recepturze oraz gigantycznej popularności właściciela marki, Lukasa Podolskiego. Były reprezentant Niemiec, który jednocześnie jest mocno związany z Polską, od lat jest uwielbiany przez fanów futbolu na całym świecie, co niewątpliwie bardzo pomaga w budowaniu i rozwijaniu biznesu. Nic więc dziwnego, że poza lodową marką, Podolski posiada także sieć barów z kebabem, a także angażuje się w inne projekty biznesowe. Ice Cream United to pierwsze przedsięwzięcie nowego piłkarza Górnika Zabrze, które znalazło swoje miejsce na polskim rynku i wydaje się, że może osiągnąć naprawdę duży sukces. 

Okazje i promocje

Zobacz więcej