Małe AGD marki Tefal w Biedronce

8 lutego 2021

Jeśli szukacie produktów małego AGD, które sprawdzą się w różnych okolicznościach, w najbliższych dniach koniecznie powinniście zajrzeć do Biedronki. W ofercie sieci właśnie pojawiły się żelazka i odkurzacze renomowanej marki Tefal. 

Produkty Tefal w Biedronce

Dlaczego produkty marki Tefal to dobry wybór? Po pierwsze, sprzęt francuskiego producenta, to gwarancja wysokiej jakości. Po drugie, w Biedronce jest do kupienia w atrakcyjnych cenach, co pozwoli uniknąć spustoszenia w domowym budżecie. I w końcu po trzecie – nie tylko świetnie działa, ale także wyróżnia się designem, który będzie pasował do każdego wnętrza. 

Katalog produktów Tefal dostępnych w sklepach portugalskiej sieci nie jest co prawda rozbudowany, ale za to zawiera urządzenia, które są niezbędne w każdym domu. Aby się z nimi zapoznać, wystarczy sięgnąć po najnowszą gazetkę promocyjną Biedronki (Okazje tygodnia w Biedronce, katalog non-food), w której znajdziemy: 

  • żelazko parowe Tefal model FV1713 (79 zł/szt.) o mocy 2000 W, z nieprzywierającą stopą Non-Stick Gliding i systemem Anti-Drip zapobiegającym kapaniu;
  • odkurzacz bezworkowy Tefal Air Force Serenity (499 zł/szt.) z trójkątną głowicą Delta Silent, wyjmowanym zbiornikiem na kurz i podświetleniem LED. 

Przy tym stosunku ceny do jakości wspólna oferta Tefala i Biedronki to okazja, której nie możecie przegapić. Oba produkty będą dostępne od 8 lutego do wyczerpania zapasów tylko w wybranych sklepach.

Okazje i promocje

Zobacz więcej