Niespodzianka dla fanów Gwiezdnych Wojen!

29 kwietnia 2024

Prawdziwa gratka czeka w Lidlu na wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen! W ofercie sieci znalazły się gadżety i odzież z licencją Star Wars, ponadczasowej serii filmów o walce jasnej strony mocny z ciemną, które uświetnią nadchodzący Dzień Gwiezdnych Wojen. Szczegółów szukaj w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla (katalog non-food). 

Gazetka promocyjna Lidla: niech moc będzie z tobą!

W części oferty Lidla, którą tworzą gadżety i odzież Star Wars, fani serii znajdą t-shirty młodzieżowe (rozmiary: 134-164, 3 wzoru, cena: 15 zł), piżamy młodzieżowe (rozmiary: 135-164, 3 wzory, cena: 19,99 zł) i figurki przedstawiające bohaterów serii (wysokość: 15 cm, cena: 24,99 zł). Ponadto w sklepach sieci można kupić gadżety 3D z licencją Star Wars w cenie 19,99 zł: pojemnik na lunch, bidon, oraz kubek, a także gadżety tradycjne w cenie 14,99 zł: podstawkę na jajko, karty do gry, latarkę projekcyjną i szklankę. 

Wszystkie pozycje z oferty będą dostępne w Lidlu od 29 kwietnia do wyczerpania zapasów. 

Lidl zaprasza na Gwiezdne Wojny

„Starwarsowa” oferta Lidla niemal idealnie zbiegła się w czasie z Dniem Gwiezdnych Wojen, który na całym świecie jest obchodzony 4 maja. Dla fanów serii to najważniejszy dzień w roku. W wielu miastach całego świata właśnie 4 maja można spotkać na ulicach ludzi przebranych za Hana Solo, Luke’a Skywalkera, księżniczkę Leię, a nawet Chewbaccę. Miłośnicy Gwiezdnych Wojen w Polsce rzadko bywają aż tak ekstrawaganccy, dlatego niespodzianka przygotowana przez Lidl z pewnością ich zadowoli. 

Więcej informacji na temat oferty wraz z wizualizacjami produktów można znaleźć w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla. 

Okazje i promocje

Zobacz więcej