Nowa oferta Lidla: wracają walizki marki Wittchen

15 maja 2024

Walizki niezwykle popularnej polskiej marki Wittchen wracają do oferty Lidla. Jakie warianty i od kiedy będą dostępne w sklepach sieci? Odpowiedź znajdziesz poniżej oraz w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla (katalog non-food). 

Wittchen – styl i elegancja po polsku

Polska marka Wittchen to czołowy producent walizek i galanterii skórzanej, którego produkty są dostępne niemal w całej Europie. Wielką popularność firma zdobyła dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, a także stylowemu wykonaniu. Pozycje z katalogu Wittchen zawsze powstają w oparciu o aktualne trendy i doskonale sprawdzają się we wszystkich sytuacjach. 

Gazetka promocyjna Lidla: na wakacje z walizką Wittchen

W ramach współpracy Lidla z marką Wittchen do sklepów sieci trafiły walizki w czterech wariantach: o pojemności 32 litry (wymiary: 55 x 37 x 20 cm, cena: 149 zł), o pojemności 57 litrów (wymiary: 63 x 43 x 25 cm, cena: 169 zł), o pojemności 88 litrów (wymiary: 75 x 50 x 28 cm, cena: 189 zł) oraz walizka-kosmetyczka o pojemności 10 litrów (wymiary: 22 x 28 x 15 cm, cena: 109 zł). 

Wszystkie cztery walizki będą dostępne w sprzedaży już od 16 maja aż do wyczerpania stanów magazynowych. Dodatkowe informacje na temat oferty oraz wizualizacje produktów znajdziecie w gazetce promocyjnej Lidla

Okazje i promocje

Zobacz więcej