Nowa oferta Netto skierowana do youtuberów

31 października 2021

W najnowszej gazetce promocyjnej Netto pojawiła się specjalna oferta skierowana do przyszłych youtuberów. W sklepach sieci w bardzo atrakcyjnych cenach znajdziemy sprzęt niezbędny do profesjonalnego kręcenia materiałów wideo i streamowania obrazu na żywo. Koniecznie zobaczcie, co można kupić za naprawdę nieduże pieniądze!

Kamery, lampy i inne akcesoria dla youtuberów w Netto

Sprzęt do nagrywania i streamowania wcale nie musi być drogi. W najnowszej gazetce promocyjnej Netto znajdziemy dowody na to w postaci kamery internetowej HD za 59 zł czy mikrofonu streamingowego za 49 zł. To jednak nie wszystko, bo w Netto kupimy też różnego rodzaju lampy, które zapewnią odpowiednie oświetlenie – pierścieniową na statywie (69 zł), pierścieniową do selfie (25 zł), a także lampę „zachód słońca” (49 zł).

Początkujący twórcy powinni także zwrócić uwagę na uniwersalny uchwyt do telefonu (24 zł), słuchawki multimedialne z mikrofonem (39 zł) i tło fotograficzne typu green screen (52 zł), na które w specjalistycznych programach można nanieść grafikę, zdjęcia lub wideo. 


Więcej szczegółów na temat nowej oferty można znaleźć w gazetce promocyjnej Netto lub na stronie internetowej netto.pl.

Gazetka Netto od 16.08 do 20.08
Już wkrótce
Netto
pojutrze
Gazetka Netto od 16.08 do 20.08
Już wkrótce
Netto
pojutrze
Gazetka Netto od 11.08 do 17.08
Netto
3 dni

Okazje i promocje

Zobacz więcej