Nowa oferta Netto skierowana do youtuberów

31 października 2021

W najnowszej gazetce promocyjnej Netto pojawiła się specjalna oferta skierowana do przyszłych youtuberów. W sklepach sieci w bardzo atrakcyjnych cenach znajdziemy sprzęt niezbędny do profesjonalnego kręcenia materiałów wideo i streamowania obrazu na żywo. Koniecznie zobaczcie, co można kupić za naprawdę nieduże pieniądze!

Kamery, lampy i inne akcesoria dla youtuberów w Netto

Sprzęt do nagrywania i streamowania wcale nie musi być drogi. W najnowszej gazetce promocyjnej Netto znajdziemy dowody na to w postaci kamery internetowej HD za 59 zł czy mikrofonu streamingowego za 49 zł. To jednak nie wszystko, bo w Netto kupimy też różnego rodzaju lampy, które zapewnią odpowiednie oświetlenie – pierścieniową na statywie (69 zł), pierścieniową do selfie (25 zł), a także lampę „zachód słońca” (49 zł).

Początkujący twórcy powinni także zwrócić uwagę na uniwersalny uchwyt do telefonu (24 zł), słuchawki multimedialne z mikrofonem (39 zł) i tło fotograficzne typu green screen (52 zł), na które w specjalistycznych programach można nanieść grafikę, zdjęcia lub wideo. 


Więcej szczegółów na temat nowej oferty można znaleźć w gazetce promocyjnej Netto lub na stronie internetowej netto.pl.

Gazetka Netto od 31.01 do 05.02
Już wkrótce
Netto
za 3 dni
Gazetka Netto od 31.01 do 05.02
Już wkrótce
Netto
za 3 dni
Gazetka Netto od 24.01 do 30.01
Netto
2 dni

Okazje i promocje

Zobacz więcej