Nowe smaki lodów Ekipa już w sprzedaży!

12 kwietnia 2022

Absolutny hit 2021 roku wrócił w nowej odsłonie. W sklepach kilku sieci handlowych pojawiły się niewiarygodnie popularne lody Ekipa w nowych smakach: pomarańczowym i jabłkowym z charakterystyczną strzelającą posypką o smaku gumy balonowej.

Lody Ekipa w Żabce, Biedronce, Lidlu, Kauflandzie i Carrefourze

Nowe smaki lodów, które w poprzednim roku zrobiły gigantyczną furorę na rynku, od 4 kwietnia są dostępne w Żabce, Biedronce, Lidlu, Kauflandzie i Carrefourze. Mocne wejście do sklepów największych sieci jednoznacznie świadczy o tym, że Ekipa i firma Koral, które produkuje lody, kolejny raz chcą zdominować nadchodzący sezon letni. Nowe smaki na pewno zaintrygują wielkie grono odbiorców, którzy dodatkowo wciąż będą mogli kupić lody w ubiegłorocznych, hitowych wariantach: cytrynowym i truskawkowym. Lody w tych dwóch smakach przed rokiem sprzedawały się… nawet 300% lepiej niż zakładały szacunki producenta!

Lody Ekipa, czyli strzał w dziesiątkę!

Lody, które wypuszczono na rynek wspólnie z firmą Koral, były pierwszym projektem Ekipy w branży handlowej. Ich gigantyczny sukces, który można było obserwować na wielu polach, zaowocował kolejnymi inicjatywami, ale to właśnie lody do dziś są produktem najmocniej kojarzącym się z internetowym składem. Dość powiedzieć, że popyt na lody Ekipa był tak ogromny, że nagminnie dochodziło do zawyżania ich cen w sklepach czy… handlu papierkami na aukcjach online, za które płacono nawet kilkaset złotych! Tym razem sytuacja powinna być spokojniejsza, ale kolejne rekordy sprzedaży zapewne i tak pękną. 

Lody Ekipa w wersji 50 ml kosztują 2,69 zł/szt.

Okazje i promocje

Zobacz więcej