Oddaj książkę i odbierz kawę w Green Caffe Nero

25 kwietnia 2022

W lokalach sieci Green Caffe Nero kolejny raz wystartowała akcja „Kawa za książkę”. Każdy, kto pojawi się w nich z książką do oddania, może odebrać za darmo wybraną kawę w jednym z trzech rozmiarów: małą, średnią lub dużą. 

Poznaj zasady akcji „Kawa za książkę” 

Akcja „Kawa za książkę” jest bardzo prosta w swoich założeniach. W lokalach Green Caffe Nero w całej Polsce można oddawać książki, które wciąż są w stanie nadającym się do dalszego użytku. W zamian otrzymamy dowolną kawę z oferty. Pamiętać trzeba tylko o jednym – książki nie mogą zawierać treści sprzecznych z zasadami życia społecznego. 

Światowy Dzień Książki w Green Caffe Nero

Green Caffe Nero, organizując akcję „Kawa za książkę”, mocno przyczynia się do rozwoju czytelnictwa. Wcześniejsze edycje okazały się wielkim sukcesem, a sieć za swoje działania otrzymała tytuł „Przyjaciel książki”, który przyznaje Polska Izba Książki. Jednocześnie książkowa inicjatywa pozwala Green Caffe Nero wzbogacać biblioteczki, które są nieodłączną częścią wszystkich lokali. 

Akcja „Kawa za książkę” potrwa do 30 kwietnia, a ze szczegółami można zapoznać się w regulaminie dostępnym na stronie internetowej greencaffenero.pl.

Okazje i promocje

Zobacz więcej