Poznaj nowość od Medicine i kupuj w T-shirtomatach

30 czerwca 2022

Marka odzieżowa Medicine przygotowała wyjątkową nowość. W Krakowie, Warszawie i Gdyni pojawiły się… T-shirtomaty, czyli automaty, w których można kupić koszulki z kolekcji Medicine. 

Jak działa T-shirtomat Medicine? 

Chociaż T-shirtomat to absolutna nowość na polskim rynku, mechanizm działania urządzenia jest bardzo dobrze znany. W gruncie rzeczy niczym nie różni się od wszechobecnych automatów z napojami i przekąskami. Urządzenie jest intuicyjne i bardzo proste w obsłudze, a płatność za wybrany t-shirt jest dokonywana zbliżeniowo kartą debetową lub kredytową. Co więcej, klienci mają aż 30 dni na dokonanie zwrotu w sklepie stacjonarnym Medicine (za okazaniem paragonu). 

Źródło: wearmedicine.com

T-shirtomat dla podróżnych i nie tylko

Pierwsze T-shirtomaty Medicine zostały ustawione w pasażach dworców PKP Kraków Główny, Warszawa Centralna i Gdynia Główna. Oczywiście lokalizacje nie zostały wybrane przypadkowo. Medicine w pierwszej kolejności liczy na zainteresowanie podróżnych, którzy w okresie wakacyjnym masowo przewijają się przez dworce PKP. To oczywiście nie oznacza, że z urządzeń nie mogą korzystać „zwykli” klienci, zwłaszcza że sieć zachęca do wrzucania zdjęć z zakupów w T-shirtomatach na Instagram z oznaczeniem profilu @wearmedicine

Gazetka Netto od 16.08 do 20.08
Już wkrótce
Netto
pojutrze
Gazetka Aldi od 16.08 do 20.08
Już wkrótce
Aldi
pojutrze
Gazetka Biedronka od 16.08 do 31.08
Już wkrótce
Biedronka
pojutrze
Gazetka Netto od 11.08 do 17.08
Netto
3 dni

Okazje i promocje

Zobacz więcej