Prawdziwy hit – torebki i plecaki Kendall+Kylie w Biedronce!

1 marca 2021

Już 1 marca w sklepach Biedronki pojawią się produkty marki Kendall+Kylie należącej do szalenie popularnych celebrytek i ikon współczesnej mody Kendall oraz Kylie Jenner. Szał na punkcie kultowych produktów jest nieunikniony!

Kolekcja White Label marki Kendall+Kylie w Biedronce

Produkty Kendall+Kylie podbiły serca Polek jeszcze zanim pojawiły się w sprzedaży. Nic dziwnego, bo czarne i srebrne torebki, plecaki oraz kosmetyczki prezentują się wyjątkowo efektownie. Nowoczesny styl i unikatowy design wzbogacony przez logo marki – oto ich najważniejsze wyróżniki. Od 1 marca w wybranych sklepach sieci dostępne będą na specjalnych standach, dzięki czemu na pewno ich nie przegapicie. 

Ceny? Tutaj z pomocą przychodzi najnowsza gazetka promocyjna Biedronki. Generalnie nie jest źle. Za dużą torebkę typu shopperka zapłacimy 139 zł. Mniejsza torebka pudełkowa lub prostokątna kosztuje 79,90 zł, a torebka z dwiema kieszeniami zewnętrznymi w części frontowej – 89,90 zł. Tyle samo zapłacimy za plecak i kosmetyczkę składającą się z 3 elementów. 

Bądź jak Kendall i Kylie Jenner dzięki Biedronce!

Siostry Jenner, które od 2021 roku prowadzą markę Kendall+Kylie, są uwielbiane przez miliony ludzi na całym świecie. Na Instagramie obserwuje ponad 370 milionów ludzi. Każda z nich pojedynczo ma więcej followersów niż Nike, Neymar, Jennifer Lopez, Real Madryt, NASA czy LeBron James. Tak ogromna popularność to efekt programu „Z kamerą u Kardashianów”, w którym siostry Jenner regularnie się pojawiały oraz efektywnych działań w branży beauty i odzieżowej. Dziś Kendall i Kylie zamieniają w złoto niemal wszystko, czego się dotkną. 

Oferta obejmująca produkty Kendall+Kylie obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Okazje i promocje

Zobacz więcej