Rób zakupy w Kauflandzie i wygraj BMW! Wystartowała Gorąca Loteria

29 kwietnia 2021

Jeśli ktoś narzeka na tegoroczną wiosnę i niskie temperatury, powinien jak najszybciej wybrać się do Kauflandu. Tam właśnie zrobiło się bardzo gorąco, za sprawą… Gorącej Loterii, w której do wygrania są fantastyczne nagrody na czele z aż trzema samochodami BMW serii 3.

Gorąca Loteria w Kauflandzie – zasady akcji

Aby dać sobie szansę na wygranie jednej z nagród, wystarczy robić zakupy w wybranym sklepie sieci Kaufland z kartą PAYBACK. Klienci, którzy nie należą do tego programu lojalnościowego, nie mają jednak powodów do zmartwień – w każdej chwili można do niego dołączyć! 

Co dalej? Dalej sprawy mają się następująco: po dokonaniu płatności, poza paragonem otrzymuje się także los promocyjny. Jeśli w specjalnym okienku widnieje informacja o wygranej – można się cieszyć! Na uczestników Gorącej Loterii czekają następujące nagrody: 

  • 3 samochody BMW serii 3
  • 3 bony paliwowe BP o wartości 3000 zł,
  • 200 bonów paliwowych BP o wartości 200 zł
  • 1000 kart przedpłaconych PAYBACK o wartości 100 zł
  • 200 podwójnych biletów do Multikina

Partnerami Gorącej Loterii są takie marki, jak Costa Coffee, Zbyszko, Monster Energy, Kubuś, Dallmayr, Bakalland, Toffifee, Mentos, Sonko, Woseba czy Pszczelarz Kozacki

Do kiedy trwa Gorąca Loteria w Kauflandzie i jak odebrać nagrody? 

Gorąca Loteria trwa od 28 kwietnia do 26 maja. Szczęśliwcy, którym uda się wygrać, przed odbiorem nagrody muszą wypełnić formularz, dostępny na stronie internetowej goracaloteria.pl. Formularz wymaga podania numeru karty PAYBACK oraz kodu odbioru nagrody, który jest umieszczony w środku promocyjnego losu. Koniecznie jest także zachowanie paragonu oraz samego losu.

Okazje i promocje

Zobacz więcej