Softshelle Rocktrail ponownie w Lidlu!

28 sierpnia 2023

Do oferty Lidla wróciły szalenie popularne softshelle, marki własnej sieci, Rocktrail. Ile kosztują i do kiedy będę dostępne w sprzedaży? Odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania znajdziecie w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla (katalog non-food). 

Gazetka promocyjna Lidla: powrót softshelli Rocktrail 

Kurtki typu softshell marki Rocktrail od lat są gwarancją stuprocentowego hitu. W ofercie Lidla pojawiają się regularnie, głównie na początku okresu wiosennego i jesiennego, generując przy tym wielkie zainteresowanie. Softshelle są wykonane z materiału wyposażonego w technologię Bionic Finish® Eco, która zapewnia wysoką izolację ciepła. Dodatkowo zastosowany materiał jest wiatroszczelny, wodoodporny i oddychający, a wszystkie kurtki są wyposażone w odblaski przekładające się na zwiększenie widoczności i bezpieczeństwa pieszego. 

Softshelle w Lidlu – jaka cena? 

Oczywiście wielką zaletą softshelli Rocktrail, na którą zwraca się uwagę w pierwszej kolejności, jest ich cena. Kurtki dostępne w najnowszej ofercie kosztują odpowiednio: 59 zł za softshell damski (rozmiary: S-L, 2 wzory), 59 zł za męski (rozmiary: M-XL, 3 wzory), 69 zł za softshellowy płaszcz damski (rozmiary: S-L, 2 wzory) oraz 49 zł za softshell dziecięcy (rozmiary: 134-164, 8 wzorów). Dodatkowo w Lidlu możemy kupić softshelle dla najmniejszych dzieci marki Lupilu w cenie 39 zł za sztukę (rozmiary: 86-128, 5 wzorów). 

Wszystkie kurtki będą dostępne w sprzedaży od 28 sierpnia do wyczerpania zapasów. Więcej szczegółów można znaleźć w gazetce promocyjnej Lidla.

Gazetka Lidl od 22.07 do 27.07
Już wkrótce
Lidl
pojutrze
Gazetka Biedronka od 18.07 do 24.07
Biedronka
4 dni
Gazetka Kaufland od 18.07 do 11.09
Kaufland
53 dni
Gazetka TOPAZ od 18.07 do 24.07
TOPAZ
4 dni

Okazje i promocje

Zobacz więcej