Świat Disneya w Lidlu – rób zakupy i zbieraj wyjątkowe maskotki

29 sierpnia 2021

Już od 30 sierpnia za zakupy w Lidlu będzie można zdobyć wyjątkową nagrodę w postaci maskotek z bajkowego świata Disneya. Jacy bohaterowie kryją się – jak reklamuje sieć – wśród warzyw i owoców i jakie warunki należy spełnić, aby zabrać ich do domu?

Maskotki Disneya w Lidlu

Zacznijmy od warunków, które – jak to zwykle bywa w „maskotkowych” akcjach Lidla – nie są przesadnie skomplikowane. Aby zdobyć swoją nagrodę, należy zebrać 20 specjalnych pieczątek. Jedną pieczątkę przyznaje się za zakupy o wartości minimum 50 zł, wśród których znajdzie się owoc lub warzywo. Po zdobyciu 20 pieczątek wybraną maskotkę możemy odebrać za 1 grosz

Co istotne, jeśli za zakupy zapłacimy wielokrotność kwoty minimalnej, to liczba pieczątek będzie wyższa. I tak, jeśli wydamy w Lidlu między 100 a 150 zł, otrzymamy 2 pieczątki, między 150 a 200 zł – 3 pieczątki, a między 200 a 250 – 4 pieczątki. 

Maskotki, które czekają na najmłodszych (i nie tylko), to bohaterowie znanych i lubianych animacji Disney’a:

  • Lew Simba (Król Lew)
  • Pies Pluto (Teraz Miki)
  • Kosmita Stich (Lilo i Stich)
  • Renifer Sven (Kraina Lodu)
  • Świnka Pua (Vaina)
  • Królik Tuptuś (Bambi)

Lidl i Disney namawiają do jedzenia warzyw i owoców

Wspólna akcja sieci Lidl i Disneya ma też drugi, niezwykle pożyteczny wymiar. Organizatorzy chcą skłonić najmłodszych do jedzenia warzyw i owoców, by w ten sposób pokazać im, jakie korzyści daje zdrowy tryb życie i przestrzeganie prawidłowych nawyków żywieniowych. Maskotki oraz dodatkowe atrakcje w postaci darmowych łamigłówek i kolorowanek, które można pobrać ze strony internetowej lidl.pl, mają formę dodatkowej zachęty. Cała akcja potrwa od 30 sierpnia do 24 października lub do wcześniejszego wyczerpania puli zabawek. 

Okazje i promocje

Zobacz więcej