Święto promocji w Biedronka Home

2 czerwca 2024

W sklepie Biedronka Home trwa wielka urodzinowa impreza! Wśród niespodzianek przygotowanych dla klientów znajdziemy przede wszystkim lawinę promocji i bardzo wysokich rabatów. Koniecznie zapoznajcie się ze szczegółami urodzinowej oferty. 

50% taniej w Biedronka Home!

Z okazji 2. urodzin Biedronka Home przeceniła ponad 1500 produktów ze swojego katalogu, a rabaty wynoszą nawet 50%. Co istotne, sklep obniżył ceny wybranych pozycji ze wszystkich kategorii, dzięki czemu taniej możemy kupić między innymi małą elektronikę i AGD, artykuły do wyposażenia kuchni, garażu i ogrodu, narzędzia czy artykuły z kategorii smart home. 

To jednak nie wszystko, bo w ramach urodzinowej oferty sklep codziennie prezentuje promocję dnia, czyli specjalny, bardzo wysoki rabat, na wybrany produkt. Jeszcze jedną niespodzianką jest opcja darmowej dostawy do automatów Orlen Paczka. 

Urodzinowe promocje aż do 16 czerwca

Urodziny Biedronka Home w tym roku potrwają aż dwa tygodnie i zakończą się dopiero 16 czerwca. Szczegółowe informacje na temat oferty można znaleźć w gazetce promocyjnej Biedronka Home

Okazje i promocje

Zobacz więcej