Ubrania i zabawki z „Psiego Patrolu” w ofercie Biedronki

5 września 2022

W najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki (katalog non-food) pojawiła się wyjątkowa oferta – ubrania, zabawki i gadżety z bohaterami „Psiego Patrolu”. Jakie produkty, które z pewnością zachwycą wszystkie dzieci, w niej znajdziemy? 

Psi Patrol tym razem pomaga w Biedronce!

Nowa oferta Biedronki jest skierowana głównie do najmniejszych dzieci. Trafiły do niej przede wszystkim ubrania, ale jeśli szukacie zabawek i innych gadżetów, to również będziecie usatysfakcjonowani. W sklepach stacjonarnych sieci kupimy między innymi: pościel  bawełnianą (cena: 69,90 zł), piżamę dziecięcą (rozmiary: 98-128, cena: 29,99 zł), kapcie dziecięce (rozmiary: 25-28, cena: 29,99 zł), półbuty dziecięce (rozmiary 26-29, cena: 44,99 zł), t-shirt dziecięcy (rozmiary: 98-128, cena: 7,49 zł za sztukę przy zakupie 2 pozycji), szczoteczkę oscylacyjną do zębów (cena: 29,99 zł), zestaw do malowania piaskiem (cena: 19,99 zł) czy wiatraczek z projektorem LED (cena: 39,99 zł). Z pozostałymi pozycjami można zapoznać się w gazetce promocyjnej Biedronki. 

Psi Patrol bije rekordy popularności 

„Psi Patrol” to kanadyjski serial animowany, którego autorem jest scenarzysta Keith Chapman. Opowiada o przygodach grupy rezolutnych psiaków oraz ich opiekuna, dziesięciolatka Rydera, którzy pomagają potrzebującym zwierzętom i ludziom. Kreskówka, która szybko zdobyła wielką popularność, do tej pory została przetłumaczona na 30 języków i była emitowana w 170 krajach. 

Ubrania, zabawki i gadżety z „Psiego Patrolu” w Biedronce będą dostępne do 17 września lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. 

Okazje i promocje

Zobacz więcej