Uwaga hit! Klapki i ubrania Kubota w Biedronce

19 lipca 2022

Nikt się tego nie spodziewał, choć wielu na to liczyło. W ofercie Biedronki pojawiły się kultowe klapki Kubota oraz… kolekcja ubrań tej samej marki. Przygotujcie się na prawdziwe szaleństwo i jak najszybciej wybierzcie się na zakupy do Biedronki, jeśli nie chcecie przegapić swojej szansy!

Gazetka promocyjna Biedronki: kolekcja Kubota w ofercie!

Co dokładnie trafiło do hitowej oferty? Wszystkiego możemy dowiedzieć się z najnowszej gazetki promocyjnej Biedronki (katalog non-food). W sklepach sieci kupimy klapki (rozmiary 37-45, cena: 34,99 zł), saszetki-nerki (cena: 39,99 zł), czapki typu bucket (cena: 39,99 zł), t-shirty (unisex, rozmiary S-XXL, cena: 49,99 zł), bluzy (unisex, rozmiary S-XXL, cena: 99 zł) oraz szorty (damskie i męskie, rozmiary S-XXL, cena: 49,99 zł). Wszystko oczywiście z epicko wyeksponowanym logo marki Kubota. Krótko mówiąc – musicie to mieć!

Kubota w Biedronce – powrót do dawnej świetności

Ogromna popularność marki Kubota opiera się nie tylko na jakości oferowanych produktów, ale także na sentymencie. To właśnie klapki tej firmy w latach 90. były jednym z najbardziej pożądanych towarów na rynku odzieży i obuwia o wręcz lanserskim charakterze. Z czasem jednak, głównie w wyniku szybko postępującego otwarcia rynku polskiego na zachodnie towary i usługi, marka Kubota utraciła blask, ale w 2018 roku wróciła z nową siłą. Dziś oferuje nie tylko klasyczne klapki, ale także odzież i produkty klasy premium, jak na przykład stylowe skórzane klapki. A jednocześnie cieszy się odzyskanym z nawiązką gigantycznym uwielbieniem Polaków. 

W Biedronce klapki i odzież Kubota można kupić do 30 lipca lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. Co to oznacza? Że absolutnie nie ma na co czekać!

Gazetka Netto od 16.08 do 20.08
Już wkrótce
Netto
pojutrze
Gazetka Aldi od 16.08 do 20.08
Już wkrótce
Aldi
pojutrze
Gazetka Biedronka od 16.08 do 31.08
Już wkrótce
Biedronka
pojutrze
Gazetka Netto od 11.08 do 17.08
Netto
3 dni

Okazje i promocje

Zobacz więcej