W Carrefourze nadal tanio jak dawniej. Trwa wielka promocja

21 stycznia 2021

W nowym roku w Carrefourze nie ma mowy o wyższych cenach! „Ceny niskie jak dawniej” to akcja promocyjna francuskiej sieci, dzięki której wiele popularnych produktów dostępnych jest taniej niż u konkurencji. Przygotowane rabaty wynoszą co najmniej 30%.

Taniej w nowym roku

Promocja wystartowała tuż po nowym roku, a jej druga odsłona potrwa w Carrefourze od 19 do 31 stycznia. Przypomnijmy, że nowa oferta w ramach akcji „Ceny niskie jak dawniej” będzie pojawiać się co tydzień, a organizator zapewnia, że zniżki nie będą niższe niż 30%. W tym tygodniu w gazetce promocyjnej sieci Carrefour znajdziemy takie pozycje jak między innymi:

  • czekolada Milka 300g – 7,99 zł (taniej o 32%);
  • filet z indyka – 11,99 zł/kg (taniej o 33%);
  • jaja od kur z wolnego wybiegu – 5,59 zł (taniej o 30%)
  • napój Pepsi/Mirinda, 2 litry – 3,33 zł przy zakupie 3 sztuk (taniej o 33%);
  • alpejskie mleczko Milka – 9,29 zł (taniej o 30%);
  • serek puszysty „Twój Smak” Piątnica – 2,15 zł przy zakupie 2 sztuk (taniej o 30%).

Stałe obniżki cen w Carrefourze

Kolejną akcją promocyjną Carrefoura jest stała obniżka cen aż 1000 markowych produktów. Każdy z nich będzie posiadał specjalne oznaczenie, które pozwoli klientom bez problemu znaleźć je na półkach. Francuska sieć obniżyła ceny produktów takich firm jak Zott, Sokołów, Tchibo, Lubella, Kotlin, Sonko, Winiary czy Danone. Więcej informacji znajdziemy w aktualnej gazetce promocyjnej Carrefoura oraz na stronie internetowej carrefour.pl.

Okazje i promocje

Zobacz więcej