Wielki przełom, czyli aplikacja mobilna Biedronki!

18 maja 2022

Biedronka wreszcie startuje z aplikacją mobilną przez wielkie A. Narzędzie zadebiutuje już niedługo, jeszcze w maju bieżącego roku, zapowiada się na prawdziwy przełom zarówno dla Biedronki, jak i dla jej klientów. 

Aplikacja mobilna Biedronki – kiedy premiera? 

O tym, że Biedronka szykuje się do uruchomienia nowej aplikacji mobilnej, wiadomo było już od kilku miesięcy. Teraz dostaliśmy jednak konkrety, które można znaleźć w zaktualizowanym regulaminie programu lojalnościowego „Moja Biedronka”. Z nowych zapisów, które wchodzą w życie 18 maja, wynika, że aplikacja „Biedronka” będzie ściśle powiązana z programem i zostanie wyposażona w wiele przydatnych funkcji. 

Jakie dokładnie opcje będzie posiadać aplikacja mobilna Biedronki? Za najciekawszą należy uznać możliwość płacenie BLIK-iem bez podawania kodu, co znacząco uprości proces płatności za zakupy. Ponadto aplikacja mobilna „Biedronka” umożliwi lokalizowanie najbliższego sklepu sieci, ustawienie wybranej placówki jako „Mój sklep”, tworzenie list ostatnio odwiedzonych sklepów sieci (do 5 pozycji), sprawdzanie cen produktów za pomocą specjalnego skanera oraz przeglądanie historii zakupów. Użytkownicy aplikacji będą także otrzymywać dodatkowe korzyści i bonusy. 

Aplikacja „Biedronka” – gratka dla klientów

Wszystkie wyżej opisane opcje nie są niczym nowym na rynku, identyczne posiada wiele aplikacji innych sieci, ale dla Biedronki i tak stanowią wielki przełom. Dotychczasowa aplikacja sieci kompletnie nie przystawała do obecnych wymogów, nie jest połączona z programem lojalnościowym „Moja Biedronka”, a ostatnia aktualizacja została przeprowadzona 2 lata temu. Nowe narzędzie z pewnością poprawi wizerunek sieci, a przede wszystkim pozwoli spełnić wymagania klientów. 

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie wystartuje aplikacja oraz czy będą w niej dostępne gazetki promocyjne Biedronki. Narzędzie będzie można pobrać za darmo w sklepach Google Play i AppStore. 

Okazje i promocje

Zobacz więcej