Wiosenna kolekcja Cardio Bunny w Pepco

20 kwietnia 2023

Rosnąca liczba ciepłych dni to… idealna okazja na premierę wiosennej kolekcji Cardio Bunny w Pepco! Co tym razem przygotowała popularna marka odzieżowa? Odpowiedź możemy znaleźć w najnowszej gazetce promocyjnej Pepco. 

Cardio Bunny w Pepco – świetna jakość i niskie ceny

Odzież i dodatki Cardio Bunny to ważny i często powracający punkt oferty Pepco. Produkty polskiej marki cieszą się bardzo dużym wzięciem, a klientki sięgają po nie głównie ze względu na atrakcyjny design, świetną jakość i niskie ceny. 

Najnowsza kolekcja Cardio Bunny, która jest idealna zarówno na co dzień, jak i na trening, została zdominowana przez zielony i pomarańczowy kolor. Znajdziemy w niej takie produkty, jak koszulka sportowa Cardio Bunny (XS-XL, cena: 40 zł), szorty (XS-XL, cena: 40 zł), spódniczka (XS-XL, cena: 40 zł), skarpetki 2-pak (35-38, 39-42, cena: 12 zł), biustonosz sportowy (S-XL, cena: 30 zł) i legginsy krótkie (XS-XL, cena: 40 zł. Poza ubraniami kolekcję tworzą gadżety i letnie obuwie: okulary przeciwsłoneczne z etui (rozmiar uniwersalny, cena: 20 zł), torebka-nerka (cena: 40 zł) oraz piankowe klapki (36-41, cena: 35 zł). 

Źródło: pepco.pl

Kolekcja Cardio Bunny w gazetce promocyjnej Pepco

Przed zakupami warto zerknąć do gazetki promocyjnej Pepco, w której umieszczone zostały wizualizacje wszystkich produktów, co bez wątpienia pomoże dokonać wyboru. Kolekcja będzie dostępna od 20 kwietnia do 3 maja lub wcześniejszego wyczerpania zapasów. 

Gazetka Pepco od 21.09 do 04.10
Pepco
7 dni

Okazje i promocje

Zobacz więcej