Samochód i wielka kasa do wygrania w Wielkiej Loterii Aldi

7 maja 2021

Jeśli do tej pory nie kupowaliście w Aldi, to teraz macie kapitalny powód, aby to zmienić. Niedawno sieć wystartowała z Wielką Loterią, w której wygrać można między innymi samochód Ford Nugget i roczną pensję w wysokości 60 tysięcy zł! Chyba czas ruszyć na zakupy, prawda? 

Wielka Loteria Aldi – co można wygrać?

Oczywiście, jak to bywa w przypadku loterii i konkursów, największe zainteresowanie budzą nagrody. Trzeba przyznać, że sieć Aldi do swojej akcji przygotowała się kapitalnie, bo do zgarnięcia są:

1. Nagrody główne: samochód Ford Nugget oraz dwie roczne pensje o wartości 60 tysięcy zł.

2. Nagrody dodatkowe:

  • co tydzień: Theromomix TM6,
  • co miesiąc: karta przedpłacona do Aldi o wartości 15 tysięcy zł,
  • codziennie: 10 kart przedpłaconych do Aldi o wartości 100 zł oraz 10 zestawów z produktami Aldi

Co tu dużo mówić, ten zestaw po prostu robi wrażenie.

Jak wygrać samochód w Aldi? 

Aby dać sobie szansę na wygraną i dołączyć do Wielkiej Loterii Aldi, należy zrobić w wybranym sklepie sieci zakupy za minimum 50 zł, a następnie zarejestrować paragon na stronie promocja.aldi.pl i wyplenić zamieszczony tam formularz. Co ważne, jeśli w Aldi zapłacimy wielokrotność kwoty 50 zł, to zwiększymy swoje szanse na wygraną, mając w garści więcej losów. Jak dokładnie to działa? Wszystko tłumaczy poniższy schemat: 

  • 50 zł – 1 los
  • 70 zł – 1 los,
  • 100 zł – 2 losy
  • 150 zł – 3 losy


Oczywiście sieć dopuszcza rejestrowanie więcej niż jednego paragonu. Tym samym, jeśli dwukrotnie zrobimy w Aldi zakupy o wartości 150 zł, otrzymamy aż 6 loteryjnych losów. Mało tego, kolejny los dostaniemy po zapisaniu się do newslettera Aldi (opcja dostępna na stronie promocja.aldi.pl). 

Wielka Loteria Aldi kończy się 30 czerwca.

Okazje i promocje

Zobacz więcej