Zakupy w Żabce zrobisz przez Uber Eats

18 sierpnia 2020

Żabka wprowadziła do swojej oferty nową opcję robienia zakupów bez konieczności wychodzenia z domu. Sieć nawiązała współpracę z Uber Eats, czyli platformą internetową do zmawiania i dostarczania żywności pod wskazany adres. 

Żabka w Uber Eats w Warszawie i Poznaniu

Nowa usługa początkowo będzie dostępna w Warszawie i Poznaniu, a sieć na swojej stronie internetowej zapewnia, że pozwoli klientom na szybkie i wygodne zakupy. Aby skorzystać z oferty Żabki w Uber Eats, należy odwiedzić stronę ubereats.com lub ściągnąć aplikację mobilną dostawcy, skompletować i opłacić zamówienia (płatność kartą), a następnie już tylko oczekiwać przyjazdu kuriera. Innymi słowy, mechanizm działania jest identyczny, jak w przypadku zamawiania przez Uber Eats jedzenia z restauracji. 

Carrefour też będzie w Uber Eats?

Współpraca Uber Eats i Żabki to prawdopodobnie początek rozwoju „sklepowej” oferty dostawcy na rynku polskim. Niedawno przedstawiciele Carrefoura informowali, że między innymi o Polskę zostanie rozszerzona kooperacja z Uber Eats. Oba podmioty od jakiegoś czasu współdziałają już we Francji i na Tajwanie, a na dniach usługa startuje w Belgii. Pozostałe rynki, na których w Europie działa Carrefour: hiszpański, włoski, rumuński oraz polski, mają wejść do programu w ciągu najbliższych miesięcy. Klienci Carrefoura, którzy lubią robić zakupy bez wychodzenia z domu, bez wątpienia mają więc na co czekać. 

Okazje i promocje

Zobacz więcej