Zeszyty Ekipy w ofercie Lidla!

3 września 2021

Do szkoły z zeszytami od Friza i Ekipy? Dzięki nowej ofercie Lidla to możliwe. Artykuły szkolne przygotowane przez Ekipę i firmę Herlitz – jak dowiadujemy się z najnowszej gazetki promocyjnej Lidla – w sklepach popularnej sieci pojawią się już w 4 września (tj. sobota). 

Rozpocznij rok szkolny z Ekipą

Zapowiedź wypuszczenia zeszytów i innych artykułów sygnowanych logo Ekipy dostaliśmy już kilka tygodni temu. Kolekcja powstała we współpracy z renomowaną firmą Herlitz, co jest najlepszą gwarancją jakości. Za projekty graficzne dwóch linii kreatywnych (po 6 projektów na linię) odpowiadają członkowie Ekipy. Warto także dodać, że Lidl to druga po Dino sieć handlowa, która oficjalnie włączyła zeszyty w formacie A5 do swojej oferty. 

Zeszyty ekipy w Lidlu – jaka cena? 

Zgodnie z informacjami zawartymi w gazetce promocyjnej Lidla, zeszyty w cenie 3.99 zł/szt., które z pewnością będzie chciał mieć w plecaku każdy fan Ekipy, charakteryzują się wysoką gramaturą (70 g), wewnętrzną okładką z nadrukiem wraz z etykietą do wpisania danych oraz przyjemną w dotyku okładką zewnętrzną, pokrytą folią softtouch. Do oferty sieci trafił komplet 12 wzorów w wersjach w linię lub w kratkę. Zeszyty Ekipy w Lidlu będą dostępne do wyczerpania zapasów. 

Okazje i promocje

Zobacz więcej