Kaufland i Lidl z nowymi ofertami w ramach programu Karta Dużej Rodziny

27 sierpnia 2020

Kaufland dołączył do programu Karta Dużej Rodziny. Od 27 sierpnia br., z myślą o rodzinach wielodzietnych, KDR jest honorowa w sklepach niemieckiej sieci, a gratyfikację otrzymuje się w postaci bonów zakupowych 

Karta Dużej Rodziny w Kauflandzie – jak to działa? 

Aby skorzystać z nowej oferty, trzeba przede wszystkim mieć przy sobie KDR podczas zakupów w Kauflandzie. Karty nie okazuje się jednak przy kasie, a w Punkcie Obsługi Klienta, do którego należy zgłosić się z paragonem. Za każde 100 zł wydane na zakupy klienci otrzymają bon o wartości 5 zł. Maksymalna wartość bonu za jednorazowe zakupy wynosi 25 zł, a maksymalna wartość bonów wydanych jednemu klientowi w jednym miesiącu to 50 zł. Oferta nie obejmuje alkoholu, papierosów, artykułów medycznych, odżywek dla niemowląt, voucherów i kart podarunkowych.

20% taniej dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny w Lidlu

We wrześniu swoją ofertę dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny rozszerzyła także sieć Lidl. Obejmuje ona świeże owoce, za które klienci Lidla będący dysponentami KDR zapłacą aż 20% mniej. Nowa akcja potrwa do 30 września i łączy się z innymi promocjami. 

Czym jest Karta Dużej Rodziny? 

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Program jest realizowany przez Związek Dużych Rodzin Trzy Plus przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz firm oferujących rodzinom specjalne rabaty i tym samym będących partnerami programu.

Gazetka Netto od 12.04 do 17.04
Już wkrótce
Netto
od jutra
Gazetka Pepco od 08.04 do 21.04
Pepco
10 dni
Gazetka Biedronka od 08.04 do 14.04
Biedronka
3 dni
Gazetka Super-Pharm od 06.04 do 19.04
Super-Pharm
8 dni

Okazje i promocje

Zobacz więcej