Kraina Zabawek – znajdź prezent w gazetce promocyjnej Biedronki

30 listopada 2022

Znalezienie idealnego prezentu dla dziecka to trudne zadanie. W tym roku dostaliśmy jednak wyjątkowe wsparcie w postaci… Krainy Zabawek, czyli specjalnej gazetki promocyjnej Biedronki. To właśnie tam możecie zapoznać się z całą ofertą prezentową popularnej sieci, a także dodatkowymi atrakcjami dla najmłodszych. Koniecznie sprawdźcie, co kryje się za drzwiami do Krainy Zabawek. 

Najlepsze prezenty dla dzieci w Biedronce

Tegoroczna oferta prezentowa Biedronki prezentuje się wyjątkowo okazale. W gazetce promocyjnej Kraina Zabawek, na ponad 90 stronach, znajdziecie najlepsze i najbardziej popularne zabawki, które z pewnością przyniosą dzieciom mnóstwo radości i niezapomnianych emocji. Wśród przygotowanych przez Biedronkę produktów, znalazły się zabawki takich marek, jak między innymi: LOL Surprise, EPEE, Trefl, Bambino, Burago, Nerf, Brainbox, Elefun, Lego, Chicco, Boby Einstein, Play-Doh, Rastar, Hot Wheels czy Barbie. Co więcej, w Biedronce znajdziecie także zabawki z filmów i bajek dla dzieci, jak na przykład Psi Patrol, Harry Potter, Kraina Lodu czy Spider-Man. Jak widzicie, jest w czym wybierać!

Przygotuj się na święta z gazetką promocyjną Biedronki

Zabawki i inne gadżety dla dzieci to jednak nie wszystkie niespodzianki, które skrywa Kraina Zabawek. W specjalnej gazetce promocyjnej Biedronki znajdziecie też kolorowanki i łamigłówki dla dzieci, które zostały wplecione w świąteczną bajkę pt. „Historia zaginionych zabawek”. Bajka ma charakter aktywizujący – każde dziecko może zostać pomocnikiem Świętego Mikołaja i pomóc mu znaleźć zagubione zabawki, rozwiązując przygotowane zadania. Dodatkowo w gazetce promocyjnej Biedronce znajdziecie konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. 

Oferta, z którą możecie zapoznać się w, przeglądając Krainę Zabawek, obowiązuje do 24 grudnia lub do wyczerpania zapasów, a poszczególne grupy produktów w sklepach Biedronki będą dostępne od 7 listopada (strony 4-47), 10 listopada (strony 48-49) i 21 listopada (strony 50-87). Oferta obowiązuje w sklepach stacjonarnych Biedronki i w okrojonej wersji w sklepie online sieci dostępnym pod adresem home.biedronka.pl

Okazje i promocje

Zobacz więcej