Najlepszy pomysł na prezent? Karta podarunkowa!

15 grudnia 2021

Prezenty gwiazdkowe kupowane na ostatnią chwilę – ten temat wszyscy doskonale znamy. W natłoku obowiązków i świątecznych przygotowań bardzo często nie mamy czasu i przestrzeni, aby z odpowiednią uwagą podejść do tej kwestii, ale na szczęście istnieje doskonałe rozwiązanie awaryjne. Jakie? Karta podarunkowa, która idealnie sprawdzi się w każdym przypadku. 

Karta podarunkowa, czyli po prostu wyjątkowy prezent

Największą zaletą kart podarunkowych bez wątpienia jest ich uniwersalność. Nie ważne, kogo chcecie obdarować, tego typu prezent zawsze będzie trafiony i przyniesie chociaż odrobinę radości. Co więcej, decydując się na kartę podarunkową, otwieracie się na ogrom możliwości. Taką pozycję w swojej ofercie mają w zasadzie wszystkie sieci handlowe, odzieżowe, RTV/AGD i drogerie, a także serwisy streamingowe (np. Netflix, Amazon Prime), gamerskie (np. PS Plus, Xbox Game Pass) czy sprzedażowe (np. Allegro). 

Z jakim wydatkiem musimy się liczyć, wybierając kartę podarunkową? W tej kwestii wszystko zależy wyłącznie od budżetu, którym dysponujemy. Ceny przeważnie oscylują w przedziale 50 – 500 zł, ale zdarza się i tak, że karta, którą kupujemy, zostaje zasilona wskazaną przez nas kwotą. Oczywiście do wydania będzie dokładnie tyle pieniędzy, ile zapłacimy za kartę podarunkową. 

Jakie korzyści daje karta podarunkowa? 

Szeroki wybór to, rzecz jasna, tylko jedna z wielu korzyści, jakie zapewnia karta podarunkowa. Wśród pozostałych możemy wymienić: 

  • gwarancję trafionego prezentu – zapewne każdemu zdarzyło się kupić lub otrzymać prezent, który okazał się przestrzelony, dzięki karcie podarunkowej ryzyko tego problemu praktycznie znika – obdarowana osoba może sama wybrać to, co najbardziej jej się podoba;
  • oszczędność czasu – wybieranie prezentu to żmudna praca, dlatego warto ją sobie ułatwić – decydując się na kartę podarunkową, stawiamy na oryginalną opcję, która dodatkowo nie kradnie nam cennego czasu;
  • brak niezręcznych sytuacji – dzięki karcie podarunkowej zyskujemy pewność, że nie kupimy tego samego, co inni, a przy okazji nasz prezent nie będzie kłopotliwy – tak często odbierane jest wręczanie na przykład gotówki, co dodatkowo zawsze oznacza pójście na łatwiznę. 

Karta podarunkowa – prostota i elegancja w jednym

Oczywiście karty podarunkowe, mimo licznych zalet, nie należą do najbardziej efektownych prezentów, ale z drugiej strony – niemal zawsze są gwarancją stylu i elegancji. Wszystko dlatego, że sprzedawcy coraz więcej uwagi przykładają do designu. Właściwie każdy sklep oferujący karty podarunkowe ma do wyboru różne wzory i eleganckie dodatki, jak na przykład gustowne koperty czy wstążki, które korzystnie wpływają na ich estetykę. 

Na koniec najważniejsze – jak i gdzie można kupić kartę podarunkową? Opcje są dwie – można to zrobić albo przez Internet, albo w wybranym sklepie stacjonarnym konkretnej sieci. Przed zakupami warto zatem sprawdzić, jakie rozwiązania są dostępne u sprzedawcy, na którego się decydujemy, i wybrać to najwygodniejsze. O resztę możemy być spokojni – nasza karta podarunkowa na pewno spełni wszystkie wymagania i okaże się trafionym prezentem.

Gazetka Netto od 31.01 do 05.02
Już wkrótce
Netto
za 3 dni
Gazetka Intermarche od 01.02 do 07.02
Już wkrótce
Intermarche
za 4 dni
Gazetka Aldi od 31.01 do 05.02
Już wkrótce
Aldi
za 3 dni

Okazje i promocje

Zobacz więcej