Poznaj nowy wymiar zakupów dzięki usłudze Rossmann Go

30 stycznia 2021

Rossmann wprowadził duże zmiany w swojej aplikacji mobilnej, które dają klientom jeszcze więcej możliwości. Najważniejsza modyfikacja to wprowadzenie usługi Rossmann Go, która pozwala płacić za zakupy bez podchodzenia do kasy.

Rossmann Go – płać w aplikacji

Nowa usługa jest skierowana do wszystkich użytkowników aplikacji Rossmann PL. Pozwala robić zakupy w zupełnie nowym stylu – wybrane produkty po prostu skanuje się w aplikacji, dokonując płatności przy użyciu przeznaczonych do tego narzędzi mobilnych z poziomu telefonu (BLIK, apple Pay, Google Pay, karta płatnicza). Taka forma pozwala uniknąć stania w kolejkach do kasy, co jest dużym udogodnieniem.

Oczywiście klienci mają też możliwość dokonania zapłaty w tradycyjny sposób – przy kasie zwykłej lub samoobsługowej. Ten proces dzięki Rossmann Go też został maksymalnie uproszczony. Przy kasie wystarczy zeskanować zbiorczy kod QR wygenerowany w aplikacji.

Inne atuty aplikacji Rossmanna

Aby korzystać z funkcjonalności Rossmann Go, należy pamiętać o wypełnieniu danych do mobilnej faktury, która zastąpi tradycyjny paragon. W przypadku osób fizycznych chodzi o podane danych osobowych, adresu e-mail oraz adresu zamieszkania. Co z rabatami? Te naliczą się automatycznie po zeskanowaniu danego produktu. Dodatkowa aplikacja na bieżąco będzie tworzyć listę zakupów (Lista+), którą w każdym momencie można podejrzeć i zmienić. Całościowo otrzymujemy więc możliwość robienia zakupów w innym wymiarze – szybszym, łatwiejszym i wygodniejszym.

Aplikację można pobrać w App Store i Google Play.

Gazetka Rossmann od 16.01 do 31.01
Rossmann
3 dni

Okazje i promocje

Zobacz więcej