Rozrabiaki Literaki – nowa akcja edukacyjna w Kauflandzie

8 września 2022

Sieć  Kaufland właśnie wystartowała z akcją Rozrabiaki Literaki, której celem jest zwiększanie świadomości dzieci w takich dziedzinach życia, jak ekologia, odpowiedzialny tryb życia, prawidłowe odżywianie i prośrodowiskowe postawy. W ten sposób sieć chce wspierać edukację najmłodszych oraz pomóc im wypracować odpowiednie nawyki, które będą procentować w przyszłości. 

Kupuj w Kauflandzie i zbieraj Rozrabiaki Literaki

Rozrabiaki Literaki to aż 24 naklejki z wizerunkami bohaterów nowej akcji sieci Kaufland. Każdy z nich odpowiada jednej literze alfabetu i posiada supermoc, która wspiera rozwój świadomości ekologicznej oraz edukację dzieci. Naklejki można zbierać w specjalnej książeczce, która jest do pobrania na stronie internetowej kaufland.pl. Książeczka, którą należy samodzielnie wydrukować, jest bardzo ładnie wydana, a poza miejscem na naklejki, zawiera dużo ciekawostek, gier, łamigłówek i zabaw edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku. 

Źródło: kaufland.pl/ Kliknij i pobierz

Rozrabiaki Literaki za zakupy w Kauflandzie

Co bardzo ważne, aby otrzymać naklejki z bohaterami akcji, nie musimy kupować konkretnych produktów ani płacić za zakupy określonej kwoty. Promocyjny znaczek  może dostać każde dziecko, które towarzyszy rodzicom lub opiekunom w sklepie. Kaufland liczy, że dzięki temu akcja zatoczy naprawdę szerokie kręgi, a jej wartość edukacyjna przyniesie wymierne korzyści dużej grupie dzieci. 

Akcja Rozrabiaki Literaki w sklepach Kaufland potrwa od 8 września do 9 listopada. 

Okazje i promocje

Zobacz więcej